Image default
Erkek Moda

Erkeklerde Giyimine Kadınlar Kadar Özen Gösteriyor

Giyinmek her ne kadar kadınlar için daha önemli gibi olsa da son dönemde erkeklerde giyinme konusuna oldukça öne veriyor. Baharın gelmesiyle kalkan kışlıklar yerini baharlık ve yazlıklara bırakıyor. Baharda yakalayabileceğiniz kıyafet uyumu konusunda birkaç öneri için bu yazıyı okumanızda fayda var

Polo Yaka Tişörtlerin Modası Geçmez

Kadın erkek fark etmeksizin modası hiç geçmeyen bir şey varsa o da polo yaka tişörtlerdir. Polo yaka tişörtler bahar aylarında en büyük kurtarıcınız olacak. İster kargo ister keten isterseniz de kot pantolonla kombinleyebileceğiniz rengârenk polo yaka tişörtleri; uygun saat gözlük gibi aksesuarlarla renklendirerek kendi tarzınızı yaratabilmeniz oldukça kolay.

Gömleklerde Bahar Kombinine Yakışır

Bahar modası demişken gömleksiz olmaz elbette. Havaların ne sıcak ne soğuk olduğu ara dönemlerde kullanacağınız ve modası hiç geçmeyen oduncu gömlekler hem spor hem de modern bir tarz yakalamanıza yardımcı olacaktır. Oduncu gömlekleri normal giyip farklı ceketlerle kombinleyebileceğiniz gibi basic düz renk bir tişörtün üzerine giyerek ve otantik aksesuarlarla renklendirerek de kullanabilirsiniz.

Renkli Parçalar Kullanmaktan Kaçınmayın

Bahar her yerin cıvıl cıvıl olduğu bir mevsimdir. Erkekler renkli giyinmekten ne kadar hoşlanmasa da mavi tonlarından rahatsız olanı pek yoktur bu yüzden kullanılan parçalarda özellikle de üstlerde mavi ve mavinin farklı tonlarına yer vermek ve bunlara uyumlu kombinler yapmak baharda tarzınızı gözler önüne serecektir.  Trençkotlarda geçiş mevsimleri olan bahar aylarında erkeklerin tercih edebileceği parçalardan. Sonbahar döneminde kahve ve krem tonları kullanılan trençkotların yeşil ve mavi tonlarını kullanarak ilkbahar kombinlerinize son dokunuşu yapmak oldukça rahat ve tarz kombin yakalamanızı sağlayacaktır.  Ayakkabı seçimi ise her erkekte tarza göre farklılık göstermektedir. Fakat baharın favorileri elbette ki spor ayakkabılar. Özellikle hafta sonu rahatlığını yakalamak için kot pantolon, oduncu gömleği ve basic tişörtle yaptığınız kombininizi üzerinizdeki renklere uygun bir spor ayakkabıyla tamamlamak şıklığınıza şıklık katacaktır.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Renkli Çorap Modası 

Editor

Türkiye’deki İlk Mağazası Hogan’a Ne Katacak!

Ahmet DOĞDU

Johnny Depp Stilini Kendinize Uyarlayın

Ahmet DOĞDU

Şapka ve Bere Kullanımı

Ahmet DOĞDU

Kıyafetinizle Cool erkek olun

Ahmet DOĞDU

Baby Face Yüze Sahip 5 Erkek Ünlü

Ahmet DOĞDU