Image default
Erkek Moda

Erkeklerde Güneş Gözlüğü Stili

Güneşle aranızdaki ilişkiyi tekrar gözden geçirmeye ne dersiniz? Bu sezon erkek güneş gözlüğü modelleri neler? Hangi yüz tipinize hangi gözlükler yakışır? Tek başına çekiciliği garantileyen bu parçaya gelin daha yakından bakalım…

Kemikleşmeden Özgür Olunmaz

Her sezon olduğu gibi bu sezonda klasik parçalar kemikleşmiş yerlerini tutuyor ama yeni ve cesur şeyler denemeniz için de sizi özgür bırakıyor, kimse kıskanç bir sevgili gibi davranmak istemez öyle değil mi? Klasik parçalardan, havacı gözlüklerine, aynalı modeller ve sezonun son gözdesi yuvarlak gözlükler, hepsi gün ışığına çıkmayı sabırsızlıkla bekliyor.

 uzun99978117

Bin Bir Surat

O kadar güneş gözlüğü modeli arasından size en uygun olanı hangisi? Hangisi sizi yansıtıyor, gelin sizi inceleyelim ve yakışanı bulmanıza yardımcı olalım.

Elmas

Dar alın ve çene ve onu takip eden geniş ve yüksek elmacık kemikleri… Eğer sizi anlatıyorsak o çekici elmacık kemiklerinizi daha da ortaya çıkarmak için tercihinizi çok ince ya da şeffaf çerçevelerden yana kullanın. Hem yuvarlak hatlı hem de köşeli gözlükler ile tarzınız sınırları zorluyor olacak.

Kalp

İnce bir çene, geniş ve güven verici bir alın ve yüksek elmacık kemiklerine sahipseniz bu sezonun gözdesi küçük yuvarlak erkek gözlük çerçeve modelleri sizin için doğru seçim olacaktır.

Kare

Geniş bir alın ve belirgin ve sert hatlı çene ile kendini gösteren bu yüz şekli için en ideal gözlük seçimi yuvarlak hatlı olanlar olacaktır, çerçeve rengini de ten renginize uygun seçerek kendinize mükemmel güneş gözlüğünü bulabilirsiniz.

Oval

İşte geldik en ideal kabul edilen yüz şekline, orantılı hatlara sahip bu yüz için, yüz genişliğinizi aşmayacak neredeyse tüm modellerdeki gözlükleri kullanabilirsiniz.

Üçgen

Alnınız ve çeneniz üçgen oluşturacak şekilde alından çeneye doğru genişliyorsa, dikkati yüzün üst kısmına alıp ön plana çıkartmalıyız. Kalın ve hacimli çerçeve modelleri size çok yakışacaktır.

Uzun

Yüzünüzün boyu eninden daha genişse siz uzun yüz tipine giriyorsunuz demektir. Köşeli ve geniş erkek gözlük çerçeveleri ile tozu dumana katabilirsiniz.

Yuvarlak

Geldik baby face’lere, ihtiyacınız olan tek şey ters köşe yapmak. Keskin hatlar, geometrik şekilli çerçeveleri hepsi sizin oyun alanınız.

oval46109704

Benzer Yazilar

2016 Trençkot Modası

Ahmet DOĞDU

Yazlıkların Kilit Parçası Polo Tişörtler

Editor

Saatin Rengine Sezonun Dengi!

Ahmet DOĞDU

Bir Erkeği Çekici Kılan 6 Aksesuar Detayları

Ahmet DOĞDU

Kolay Kombinler ile Erkeklerde Sokak Tarzı

Editor

Centilmen Erkek Ayakkabı Tercihleri

Editor

Yorum Yaz