26.8 C
Istanbul, TR
Cumartesi, Haz 22, 2019
Genel

Erkeklerde Hoşlanma Belirtileri Nelerdir?

ERKEKLERDE HOŞLANMA BELİRTİLERİ NELERDİR?

 Erkeklerde hoşlanma belirtileri nelerdir? Diye sorulduğu zaman benim aklıma ilk olarak size ufak ufak sataşmaları geliyor. Birçok erkek hoşlandığı kadınla konuşabilmek için çeşitli çeşitli bahaneler uyduruyor. Konuşacak bir şey bulamadığı zaman ise size sataşmaya başlıyor. Sataştıktan sonra sizin tepkilerinizi en ince ayrıntısına kadar kontrol ediyor. Başkaları ne derse desin dikkate almıyor. Pür dikkat gözlerinizin içine bakıyor olacaktır.

erkekleri-anlamak

Sizce de hoşlanan erkek fazla kıskanç değil midir?

Erkeklerde hoşlanma belirtileri saymakla bitmez ama ben sizlere en belirgin olanlarından bahsedeceğim. Örneğin, sizden çok hoşlanıyor ve siz onun yanındayken başkası ile mesajlaşıyorsunuz. Önce suratı düşer daha sonra şakayla karışık ‘ya bari yanımızda bırak telefonu, sevgilin bir şey demez herhalde’ diye söylenmeye başlar. Hem sevgiliniz var mı diye kontrol ederken hem de sadece onunla ilgilenmenizi ister.

sizden-hoslanmasin-belirtileri

Sürekli sizinle mi olmak istiyor?

Sürekli sizin yanınızda mı olmak istiyor? İşte bu da bir erkeklerde hoşlanma belirtisi olarak kabul edilebilir. Kimse yanınızda yokken o sizinle olmak istiyorsa, neredeyse tüm zamanını sizinle geçirmek istiyor ise sizden hoşlanıyor olabilir. Sürekli size teselliler verip, sizin onun yanınızda olmanızdan mutluluk duyuyor ve siz yanında iken küçük bir çocuk gibi hiç sıkılmadan gülebiliyor ise sizden hoşlandığını anlayabilirsiniz.

erkeklerde-hoslanma-belirtileri

Gözlerinin daldığı yerde siz mi varsınız?

Erkeklerde hoşlanma belirtisi olarak birde göz dalgınlığı vardır. Tabiî ki bu dalgınlık başka yerlere doğru olan bir dalgınlık değil tam tersine size doğru olan bir dalgınlıktır. Hiç ummadığınız bir anda başınızı çevirdiniz ve o sizi izliyor. Hem de öyle bir izliyor ki dalmış gitmiş. Bir şey söylüyorsunuz duymuyor, el kol hareketleri yapıyorsunuz görmüyor. Ve bir süre sonra bu durumu fark edip gülümseyerek başını çeviriyorsa sizden hoşlandığına emin olabilirsiniz.

Benzer Yazilar

En Eğlenceli Mobil Oyunlar

Editor

Bu Yaz Nasıl Tatil Yapılmalı?

Editor

Jilet Mi? Traş Makinesi mi?

Editor

Yurtdışında Yaşamak Sanıldığı Kadar Güzel Bir Durum Mu?

Editor

Fransız Erkeklerine 7 Adımda Yaklaşıyoruz

Editor

Ünlü Erkeklerin Boyları Kaç cm?