16.6 C
Istanbul, TR
Cumartesi, Nis 20, 2019
Erkek Sağlık

Erkeklerde Kadınların Dikkat Ettiği Bölgeler

Aslında her kadın güzeldir fakat her kadın bakımlıdır diyemeyiz ancak kendine bakan kadınlar her zaman bir adım öndedir kim için mi tabiki de erkeklerin gözünde. Bir kadın erkeği etkilemek istiyorsa kesinlikle kendine baştan aşağı bakmalı. Kıyafetlerine, makyajlarına, kokusuna yanında bulunduğu erkeğin kendini itici göstermeme hareketlere konuşmalara son derece güzel yaklaşma. Bir Erkek kadının sürekli trio atmasından veya boş konuşmasından sıkılır bayanları neden tiplerimizi çok uzatmayalım ki onlara kendimizi soğuk bırakmayalım. Gözler ve mis koku erkeğin kadınlarda en gözde bulduğu beğendi hoşlarına gittiği çekici bulduğu noktadır. Kadının daima kokusuna dikkat etmesi gerekmektedir çünkü bir erkek gözünde itici pis algılanmasını seçer bayanlar yoksa bir erkeği kokusuyla bile olsa büyülemeyi mi? Tabi ki kadının baktığı cinsel organ dahi bulunmaktadır.

kadin-cinsel

Erkeklerde De Kadınlarda Da Öpüldüğünde Baş Çıkarıcı Bulduğu Vücut Bölgeleri

Erkeğin kadından en çok aralıksız istediği şey dudak öpüşmesidir. Kadınların baktığı cinsel içerik olarak dudaklar erkekler için de önemlildir. Bir erkek saatlerce öpmek ister saatlere en çok gaz aldığı bir organdır onlar için dudak özellikle kalın dudaklar. Erkek öptükçe kadını ister onda artık bir merak uyandırır yeter ki kadın öpülmesini düzgün karşılık verebilsin o zaman etkilemiş ve aynı zaman da etkilenmiş te olur. Dudaktan öpüşmeyi sadece erkekler hoş bulmaz kadınlarda severler  isterler fakat erkekler kadar değil. Kadının en çok öpülmekten ve öpülmesini istediği yer boyundur. Erkek nefesini bile verse kadının boynuna o kadar hoşlanır kadın erkek öptüğünde ise hiç bırakmasın ister çünkü kadınlara o kadar şevkli gelir.

cinsel-organ

Kadın Erkeğin Gözünde Tek Odak Noktası Olmayı Nasıl Başarabilir?

Her şeyi ile baştan çıkarıcı olması gerekmektedir. Şöyle ki bir erkeğin hemen hemen kadınlar dan ne istediği ve ne görmesi gerektiği artık bilinmektedir. Eviniz de iseniz sürekli şirin olmamalısınız evet bir erkek şirin kadını sever fakat sürekli öyle kalması onu sıkar. Seksi olun mucizevi kıyafetlerle karşısına geçin ve göz alıcı oturun. Yemeğiniz muhteşem olsun bir erkek yemek yapabilen kısacası karnını doyurabilsen kadınlardan da hoşlanır. Hep güçlü kalmaya çalışın buda erkekte yer eder ve sevdiği şeyler arasındadır, onların karşısında ağlamayı yıkık durmayı göstermeyin ne yapacaklarını bilmezler.

Benzer Yazilar

Erkekler İçin Kaş Bakımı

Erkek Sağlık

Testis Kanseri Nedir ? Belirtileri Nelerdir ?

Erkek Sağlık

Elektronik Sigara Tehlikesi

Editor

Testosteron Hormonu Nasıl Yükselir?

Editor

Kas Geliştirmek İstiyorsanız Bu Besinlerden Uzak Durun

Editor

Jinekomasti Nedir?

Editor