Image default
Erkek Moda

Erkeklerde Kartlık Cüzdan Modası

Erkeklerde cüzdan bir numaralı aksesuarlardan biridir. Erkeklerin tarzını yansıtan önemli bir ayrıntıdır.

Kimi erkekler çok fonksiyonlu cüzdanları tercih ederken, kimisi de daha spor, az yer kaplayan modelleri tercih eder. Hangi model olursa olsun bir erkeğin kıyafetini tamamlayan bir aksesuardır kartlıklar ve cüzdanlar.

Tarzlarına güvenen, ayakkabısıy, ceketiyle ve hayat tarzıyla uyumlu olmak isteyen her erkeğin tercih edebileceği kartlık ve cüzdan modellerini sizin için derledik.

Sadece kartım, param, kimliğim yanımda olsun diye düşünenler için,

Cüzdanlar; kullanım tarzına göre çeşitlilik gösterir. Kimi erkekler yanlarında dolgun cüzdanları taşımak istemeyebilirler. Sadece bir yada iki kart bölmesi olan, yumuşak deri ya da kumaştan dizayn edilmiş cüzdanları tercih edebilirler.

erkek-cuzdanlari.jpgHer kartım yanımda olsuncular;

Kimi erkeklerde ne kadar kartı varsa, ne kadar kimlik yerine geçen belgesi varsa; yanında taşımayı tercih eder. İşte bu tarzı olan beylerimize çok fonksiyonlu bol bol bölmeli cüzdanlar işlerine yarayacaktır.

erkek-kartlik-cuzdan.jpg

Hem bölmesi çok olsun, hem de sağlam olsun isteyenlere;

Günümüzde cüzdanların dayanıklı olması da çok önemli. Deri ya da kumaştan olan cüzdanlar çabuk deforme olabiliyor. Çabuk deforme olmasını istemeyen beylerimiz mika ya da metal kaplı, şık kartlıkları tercih edebilirler.

Büyüklüğü ve kalınlığı pek önemsemiyorlarsa; tercihlerlerini bölmesi fazla olan ya da daha sade olan kartlıkları seçebilirler. Renk seçenekleri de oldukça fazla. Hiç desteklemiyoruz ama sigara kullanan beylerimizin de sigara ve çakmaklarını koyabilecek büyüklükte cüzdanlar bulunmaktadır.

Sizinde tarzınız ne olursa olsun, kıyafetine en uygun cüzdan tercihinizle tarzınızı yansıtmanız mümkün. Cüzdan tercihinizde gideceğiniz mekan da çok önemlidir. Renkli, mika ya da metal kalplı cüzdanları daha eğlenceleri yerlerde tercih edebilirken, şık bir yemek davetine deri kaplı sade, kemer ve ayakkabınızın rengine uygun bir cüzdan tercihi yerinde olacaktır.

Koşuya çıktınız ya da hemen bir kahve içip geri döneceksiniz; böyle durumlarda fonksiyonları az olan bir cüzdanı cebinize sokup çıkmanız mümkün. Tercihiniz ne olursa olsun, tarzınızı yansıtsın yeter.

Benzer Yazilar

İLK GÖRÜŞTE ÇEKİCİLİK NASIL YARATILIR?

Editor

Sonbahar Modasında Nostalji Havası

Son Dönemin En Popüler Saat Modelleri

Ahmet DOĞDU

Kadınların Erkeklerde Aradığı Giyim Tarzı

Ahmet DOĞDU

2015 Yılı Bikini Şampiyonası

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Giyimine Kadınlar Kadar Özen Gösteriyor

Editor

Yorum Yaz