9.5 C
Istanbul, TR
Pazartesi, Mar 25, 2019
Erkek Moda

Erkeklerde Mayo Karakteri Gösterir

Yaz aylarında plajlarda erkekler mayo seçimleriyle moda anlayışlarını ve zevklerini ortaya koyuyor. Seçilen mayoların hızlı kuruyabilmesi ve yumuşak bir dokusunun olması konfor açısından oldukça önemli. Bir diğer dikkat edilmesi gereken konu, mayonun bele rahat oturması, bunun için belden sıkmalı ipli mayolar tercih edilebilir.

Ne renk mayo tercih edilmeli?

Bir diğer önemli konu ise ten rengi. Teninize kontrast mayo renkleri tercih etmelisiniz, yani eğer açık tenliyseniz ve fazla bronzlaşmıyorsanız koyu renk, koyu renk tenliyseniz açık renk mayoları tercih etmelisiniz. Böylece hem mayonuzu hem de vücudunuzu ön plana çıkarabilirsiniz.

Saç stilinize göre mayo tercihi

Eğer saçlarınız kısa ise düz, tek renk modelleri, uzun saçlıysanız renkli ve desenli mayoları tercih etmelisiniz.

En önemli konu ise mayonun modeli. İşte erkek mayo modelleri ve özellikleri. Hangi mayo sizi tarif ediyor?

Slip Mayo

Her ne kadar vücutlarından memnun erkekler Slip mayoyu tercih etseler de bu büyük bir hata. Slip mayo demode olduğu kadar itici bir görüntü oluşturuyor. Ayrıca kadınların slip mayoyu efemine bulduğunu da unutmamak gerekir.

Fit Şort Mayo

Kilo problemi olmayan ve modayı yakından takip eden erkekler genellikle fit şort mayoyu tercih ediyor. Ancak şık olmanın bir bedeli var. Bu tür mayoların rahat ve kullanışlı olduğunu söyleyemeyiz. Yine de tercih sizin.

Kısa Şort Mayo

Kısa boylu erkeklerin tercih etmesi gereken kısa şort, rahat ve estetik bir görünüm sunar. Ancak uzun boyluysanız kısa şorttan kaçınmanızı öneririz.

Uzun Şort Mayo

Dünyada board sporlarıyla ilgilenenlerin tercih ettikleri ve hatta board şort olarak adlandırılan bu model, dinamik, canlı ve deniz sporlarıyla ilgilenen kişiler tarafından tercih edilir.

Benzer Yazilar

Kış Modası: Soğuktan Korunmanın Stil Rehberi

Erkek Moda

Kolay Kombinler ile Erkeklerde Sokak Tarzı

Editor

Kadınların En Sevdiği Erkek Tarzları

Paris’ten Trend Takipçisi Erkekler

Editor

Oduncu Gömleği Modası

Editor

Erkek Bere ve Kep Modelleri

Erkek Moda