18.4 C
Istanbul, TR
Cuma, May 10, 2019
Erkek Moda

Erkeklerde Retro Modası

Erkeklerde retro giyim

Stil sahibi erkeklerin tercih ettiği giyim seçeneklerinden retro, günümüzün az tercih edilen etkili tarzlarındandır. Erkeklerde tutması, bayanlarda olduğu gibi kolay değildir. Zevkine güvenen, kendinden emin erkeklerin ise vazgeçmediği bu giyim tarzı, son dönemlerde öne çıkar. Nostaljik bir havaya sahip tarzlardandır. Giyim tarzına tutkuyla bağlı erkeklerin baş döndüren tarzlar arasındadır.

erkeklerde-retro-giyim

Defilelerde kendini belli eden ürünler

Bilinçli bir şekilde yakın geçmişin tekrar edildiği giyim tarzı olan, yılın defilelerinde kendini gösterecektir. Erkeklerin sıra dışı görünümlere kavuşmasını sağlayan ürünler, oldukça dikkat çekicidir. Defilelerden hareketle yılın ürünleri, tüm gözleri üzerine toplayacak niteliktedir.

Gömlekler

Doğru kombin edildiğinde gayet hoş görünen gömlekler, desenleri ile dikkat çeker. Sade ürünler ile bir araya getirilerek karışıklık kolayca giderilir.

retro-erkek

Botlar

Erkek retro modası içinde yılın sık tercih edilen ürünlerinden biridir. Farklı tarzları ile kendini belli eden botlar, tarzını konuşturmak isteyen erkekleri harekete geçiriyor. Sonbahar ve kış sezonlarında baş gösterecek ürünler arasındadır. Dar kesimli pantolonlar ile kullanımı uygundur.

erkeklerde-retro

Saç stilleri

Havalı duran saç modelleri arasındadır. Bayanların dikkatini çeken ve hoş bulunan saç stiller arasında ön plana çıkarlar. Yurt dışında çok fazla tercih edilen bu modeller, ülkemizde de kendini göstermeye başladı. Sanat dünyası ünlülerinin zaman zaman bu modelleri tercih ettiklerini görmekteyiz.

retro-giyim-erkek

Takım

Son derece karizmatik duran ve günümüz modasına uygun olan ürünlerdendir. Gençlerin kullanıma en yatkın olduğu retro ürünler arasındadır. Farklı ve çarpıcı renkli aksesuarlar ile kombin yapılan iddialı seçeneklerdendir.

erkeklerde-retro-giyim-modasi

Ceketler

Kullanımı yaygın, cesaret isteyen ceket modelleri olarak karşımıza çıkar. Retro modası içinde en ağır parçalardandır. Kış ve sonbahar mevsimlerinde sokakları görüntüsü ile nostaljik hale getiren ürün çeşitleri arasında bulunur.

Benzer Yazilar

Erkekler İçin Olmazsa Olmazlar!

Editor

Dupont Çakmak Modelleri

Erkek Moda

Puf Yelek Kombinleri

Erkek DKNY 2010 Sonbahar Kış

Erkek Moda

Son Yılların Modası Onitsuka Tiger Erkek Spor Ayakkabı Modelleri

Erkek Moda

Erkek Calvin Klein 2010/2011 Sonbahar Kış Modası

Erkek Moda