Image default
FelsefErkek

Erkeklerde Tahammül Edilemeyen 5 Davranış

Sosyal ortamlarda ve duygusal ilişkilerimiz içinde bulunan erkek arkadaşlarımız, çoğu zaman bahsi geçmese de bazı sinir sınırını zorlayan, kendilerinden soğutan tavırlara bürünmektedirler. Erkeklerde tahammül edilemeyen davranışlar genellikle bilinçli olarak yapılıp yapılmadığı anlaşılmayan tavırlardır.

1. Aşırı Alkol

Hepimiz zaman zaman kafamızı dağıtmak, eğlenmek gibi farklı sebeplerden dolayı alkol alırız. Özellikle dışarıda alınan fazla alkol bazen zor bizi zor durumlarda bırakabiliyor. Alkol problemi olan erkekler nerede olursa olsun içme sınırını bilmediklerinden, içilen bardak, kadeh, şişe sayısı arttıkça kabalık katsayıları da artıyor. Erkekler çok alkol aldıklarında havalı olduğunu düşünüyor. Ancak asla böyle bir durum yok beyler. Bu sizi yükseltmediği gibi gözümüzde aciz konuma sokuyor.

2.Bakımsızlık

Erkeklerde tahammül edilemeyen davranışlar arasında ilk sıraları zorlayan konu bakımsız erkek! Erkekler yanlarında bakımlı ve güzel kadınların olmasını isterler. Ancak bu durumun kendilerinden de isteneceğini düşünemezler. Tuvalet sonrası elini yıkamayan, yataktan kalktığı gibi dışarı çıkan, yüzünü yıkamayan erkekler çevremizde sıkça görebileceğimiz erkeklerdendir. Sabuna, suya dokunun!

3.Aşırı Romantik 

Kadınlar, kendisi ile ilgilenen, değer verdiğini hissettiren erkekler ile birlikte olmak isterler. Ne var ki bunun dozunu iyi ayarlamak gerekir. Bir kadını çok seviyorsanız ona süprizler yapın evet! Ancak sürekli hale gelen aşk gösterileri bir süre sonra tahammül edilemez bir hal alıyor ve yapmacık geliyor. Karşı tarafa da fırsat verin. Sizin çin güzel yemekler hazırlanmasına hatta yemeğe götürülmeye hazır olun. Sürekli gösterdiğiniz romantizm bir süre sonra bizi bezdiriyor.

4.Anne Kuzusu

Erkeklerde tahammül edilemeyen davranışları arasında en çözülmesi gerekeni de annesini aşırı seven erkeklerdir. Elbette annenizi sevin, bizim de annemiz var ve çok seviyoruz. Ancak birlikte olduğunuz kadının evinden bir adım uzaklaşmasına sebep olmaktasınız. Her kararını annesine danışan, haber niteliğindeki olayları ilk annesine anlatan, onu görmeden 1 gün geçiremeyen erkekler görmüşsünüzdür. Bazı problemlerinizi kendiniz çözün. Artık 10 yaşındaki küçük çocuk değilsiniz. Bu durum sizi sorumluluk alamayacak pozisyonda gösteriyor.

 

5. Her Şeyi Onaylayan

İlişkilerde karşı tarafı dinlemek çok önemlidir. Ancak taraflar arasında sohbet geçebilmesi için iki tarafın da fikirlerini paylaşması gerekir. Kadınların daha detaycı, daha konuşkan olduğu bilinmektedir. Bunun üstüne karşı taraftan alınamayan cevap, duvara konuşuyormuş hissi uyandırır. Kadınlar, karşısındaki erkeğin fikirlerini duymak, onu anlamak, çözmek isterler. Ancak geçiştirme hali ile yapılan tüm onaylamalar bir süre sonra erkekleri olduğu konumdan çok daha aşağıda görmemizi sağlıyor.

 

Benzer Yazilar

Kadınların En Çok Söylediği Beyaz Yalanlar

Ahmet DOĞDU

Havalı ve Doğal Erkeklerin Davranışları

Editor

İki Aşk Arasında Kalanlar Dikkat! Nasıl Karar Vermeli?

Sevgilinize sürpriz yapın

Ahmet DOĞDU

Romantik Bir Yılbaşı Gecesi için Harika Öneriler

Dünyada En Çok Beğenilen Erkek Özellikleri

Yorum Yaz