Image default
Erkek Moda

Erkeklerde Tulum Modası

Erkek Tulum Seçimi

Erkeklerde tulum modası, çok duyulmamış bir moda akımı. Fakat bunun yanı sıra keşfeden erkekler için spor giyimi sayesinde seksiliği öne çıkarması ile göze çarpan bir moda akımı.Değişik şekillerde kombinlenebilen erkek tulum modellerine bir göz atalım

erkeklerde-tulum-modasi.jpg

Günlük Kullanım için Erkek Tulum Modelleri

Kot tulumlar kombininize bağlı olarak, her ortama uyum sağlayabilecek kıyafetler. Örneğin, günlük olarak kullanmak istediğinizde içine bir beyaz basic tişörtler ve altına giyeceğiniz spor ayakkabı ya da botlarınız ile günlük kullanıma uygun hale rahatça çevirebilirsiniz. Açık renk kot tulum modellerinin yanı sıra, daha ilgi çekici ve farklı bir model olarak tulumun askılarını kollara geçirmeden giymek de seçenekler arasında. Dağınık duracağını düşünsek bile bu tarz bir kombin, günlük giyim için oldukça güzel duruyor. İki askısını indirerek veya bu size eğer çok dağınık gelecek ise, tek kolu indirerek kullanmak da aynı şekilde oldukça güzel duruyor.

kot-tulumlar.jpg

Şık Kullanım İçin Tulum Modelleri

Erkek kot tulum modelleri günlük giyim için güzel durdukları gibi, şık bir kombin elde etmek için ise içine tişört giymek yerine gömlek ve ayağınıza deri ayakkabı ile harikalar yaratabilirsiniz. Ufak bir dokunuş için ise güzel siyah bir saat ve güneş gözlükleri ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Peki daha sofistike bir görünümü tulum ile nasıl elde edebilirsiniz? Koyu renk kot tulumun içine giyeceğiniz toz mavi bir gömlek ve mavi bir kravat ile kombininizi daha şık yapabilir. Ve siyah deri botlarınız ile kombini tamamlayabilirsiniz. Şık duracak başka bir tulum çeşidi ise keten tulum modelleridir. Siyah tişörtünüzün üzerine camel rengi keten bir tulum ve siyah deri ayakkabılarınız ile olağanüstü bir kombin elde edebilirsiniz.

erkek-kot-tulum-modelleri.jpg

Benzer Yazilar

Uygun Fiyatını Bulursanız Kaçırılmayacak Tişörtler!

Ahmet DOĞDU

Kadınların Beğendiği En Başarılı Yerli Erkek Oyuncular

Ahmet DOĞDU

Erkek Gardırobunun Vazgeçilmezi: Beyaz Gömlek

Pantolon Ayakkabı Kombini

Ahmet DOĞDU

2017 Gömlek Modası

Erkekleri Çekici Yapan Aksesuarlar

Yorum Yaz