Image default
Erkek Moda

Erkeklerde Yelek Kullanılarak Yapılabilecek Kombinler

Erkek Yelek Kombinleri

Yeleklerin çoğu zaman siz beyler için bir kabus olduğu aşikar. Size yelekleri kabus olmaktan çıkarıp , sizi en şık görünüme ulaştıracak kombin parçalarından olacağını söylesem? Bu erkek kombin önerileri dikkatinizi çekecek.  İlk olarak yeleklerin sadece takımların içine giyilen klasik modelde olmadığı bilmeniz gerekir. Veya bu klasik yelekleri sadece takımlarda kullanmanıza gerek olmadığını.

Erkek giyim kombin söz konusu olduğunda birazda çekinen siz beyler, yelekleri doğru şekilde kullanmaya başladığınızda vazgeçemeyeceksiniz.

Erkeklerde yelek modelleri ilk olarak bilmeniz gerekenlerdir. Daha sonra bunların en doğru şekilde nasıl kullanılacağını paylaşacağız.

erkek-kombin-onerileri.jpg

Yelek Kombinleri

Klasik yelekler takımla kombin edilebileceği gibi ceket olmadan sadece bir gömleğin üzerine de oldukça sık kullanılır. Bunu yalnızca klasik bir kumaş pantolonla kombin etmek zorunda değilsiniz. Düz bir kot pantolon (siyah gibi düz renkler) üzerine kombin etmek de şık görünmenize yardımcı olacaktır. Bu klasik yelekleri dışında son zamanlarda sık kullanılan bir diğer model ise daha sportif olan önden fermuarlı olan yeleklerdir.

Bu yelekler içine giyeceğiniz tişört veya gömlekle oldukça doğru bir seçim olacaktır. Tek renk bir tişört ve altına giyeceğiniz yırtık bir Jean ile tamamlanabilir bu kombininiz. Gömlekte ise kot veya klasik kumaş pantolon tercihi size kalmış bulunmaktadır. Yalnız kot pantolon olması durumunda daha sade seçimlerde bulunmanız önerilir.

erkek-giyim-kombin.jpg

Spor Yelekler

Spor yelekleri de hayatımızın bir parçası haline geldi. Bu spor yelekleri koşularda ve spor esnasında da oldukça şık ve rahat olmanızı sağlayacaktır. Genellikle renkli tercih edilen bu spor yelekleri , düz siyah veya beyaz , spor taytı veya şort ile kombinlemek, renk karmaşası oluşmasına engel olacaktır. Tüm bunlar ile birlikte örgü yelekleri de unutmamak gerekir. Bunlar genelde klasik görüntülerde (gömlek, kumaş pantolon) kullanılmalıdır. Ama şıklık açısından pek gözde olduğu söyenemez.

erkek-spor-yelekler.jpg

Benzer Yazilar

Timberland Kompakt

Ahmet DOĞDU

Erkek Atkı Modelleri

Ahmet DOĞDU

Levi’s Ayakabı Dünyası

Ahmet DOĞDU

Neden Özel Dikim Elbiseler Tercih Edilmeli?

Editor

Yelek Modelleri Kış Gününde Özel!

Ahmet DOĞDU

Oduncu Gömleği Modası

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz