Image default
Genel

Erkeklerdeki İlginç Fetişler

Fetişizm bir nesne veya bedenin bir parçasına duyulan arzı olarak bilinir. Erkeklerde fetişizm  çok farklılık göstermekte, duyulduğunda hayrete düşürmekte, zaman zaman da enteresan anları yaşatmaktadır. Erkeklerin fetiş türleri işte bu açıdan bazen anlaşılır bazen de ‘ne alaka’ dedirtir. Bakalım nelermiş bunlar?

erkekler-fetis

Ayak fetişi herhalde en çok duyulan ve bilinenidir. Ayağın farklı bölgelerine duyulan fetişler sınırları daha da ilerletir. Topuk, taban veya tırnak fetişi olan erkeklerin bunları cinsel bir çekim olarak görmeleri en çok karşılaşılan fetişizm türü olarak görülür. Erkeklerin neredeyse %2 si ayak fetişi. Erkeklerde fetişizm boyutu aksesuar fetişi olarak da karşımıza çıkabilir. Cansız bir nesneye duyulan bu fetiş türünde şapka, çanta, oyuncak hatta araba bile cinsel dürtünün uyanmasını sağlıyor. Nekrofili fetiş. Nedir peki? Bu biraz tehlikelidir. Çünkü bu fetiş türündeki kişi cinsel ihtiyaçları için cinayet işlemektedir. Ünlü seri katillerin nekrofili olduğu bilinir. Erkeklerin fetiş türleri içinde belki de en ilginci balon fetişidir. Başkasının balon şişirmesinin cinsel dürtüyü uyandırdığı bu fetiş türü pek akla mantığa sığmıyor gibi. Balonun rengi, kokusu ile tahrik olan bir erkek hayal edelim mi? Peki ya balon aşırı şişer ve patlarsa?

erkekler-icin-fetis

Çok duyduğumuz ve ilginin fazla olduğu fetişlerden biri de şişme kadın fetişidir. Ayrıca üniforma fetişi de sıklıkla rastlanır. Hemşire, polis ve sekreter kıyafetlerine duyulan fetiş türü hayli yaygındır. Fetişizm içerisinde masumane olan gıdıklama fetişi de hayli ilginç olsa gerek. Erkeklerin fetişi içerisinde komik ama anlaşılır bir diğer fetiş türü de Facesitting fetişidir. Erkeklerde fetişizm içerisinde adından da anlayacağınız bu fetişte partner erkeğin yüzüne poposu ile oturur. Vücutlarına farklı yiyeceklerle dokunulmasını sevenleri mi istersiniz, koltuk altı kıllarını yalama fetişi sahibi olanları mı duyarsınız… Belki de ter, idrar ve her türlü tensel kokunun fetişi olanlar, yazıyı okuyanlar gibi bizim de kokuşmadan ayrılmamız gereken son nokta olacaktır.

Benzer Yazilar

Android Mi iOS Mu?

Editor

Kadın Erkek Cildi Cilt Bakımı Farkları

Ahmet DOĞDU

Ofiste Yaratıcılığı Arttıracak Ofis Masası Aksesuarları

Ahmet DOĞDU

Bir Kadını Mutlu Etmenin Yolları Nelerdir?

Editor

Kadınlar Kick Boks Yapan Erkekleri Daha Mı Çekici Bulur?

Ahmet DOĞDU

Çekici Bir Erkeğin Ses Tonu Nasıl Olmalıdır?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz