Image default
Erkek Moda

Erkeklere Gündelik Giyim Önerileri

Erkeklerde en az kadınlar kadar giyimlerine düşkünlerdir. Konu şıklık ve karizma olunca giyim kuşamda adeta birbirleri ile yarışırlar. Sonuç olarak bir erkeğin şık giyinmesi ve bakımlı olması onu beğenilir kılan önemli etkenlerdendir. Tabi modayı takip eden erkekler gayet iyi bilirler ki giyim gündelik giyim ve özel giyim günleri olarak ayrılır. Bu yazımızda erkekler için gündelik giyim modelleri konusunu ele alacağız.

erkeklerde-moda

  • Salaş Giyimi Tercih Edin

Hemen her erkek salaş giyim modeli ile gündelik hayatlarında rahat bir görünüm elde edebilir ve içerisinde bulundukları ortamlarda şıklıkları ile göz kamaştırabilirler. Tabi salaş giyim ile paspal giyimi birbirine karıştırmamak gerek.2016-erkek-modasi

  • Vücut Tipinize Uygun Kıyafetler Seçin

Vücudunuza uygun kıyafetler giymek sizi toplum içerisinde şık gösteren temel etmenlerdendir. Örneğin; kendi bedeninizden büyük bedenler ya da küçük bedenleri giyip toplum içerisine çıktığınız anda nasıl yadırgandığınızı bir hayal edin.

  • Modayı Takip Edin

Gündelik giyimde moda takibi önemli bir yer ediniyor olabilmektedir. Modayı ve iyi giyinen kişileri takip ederek onlardan ilham alabilir ve gündelik giyiminize yön verebilirsiniz.

erkekler-icin-gunluk-giyim

  • Olduğunuz Gibi Görünün

Evet, aklımıza Mevlana’nın öğüdünü getiren bu kavram tam da anlatılmak istenildiği gibi olduğumuz gibi görünme hususunda bize telkinde bulunuyor. Bu sayede insanlar karşısında hem kıyafetlerimiz hem de kendimiz olarak bulunma olanağına erişiriz.

  • Uyumlu Olun

Alışverişe çıktığınızda uyumlu kıyafetler seçmeye gayret gösterin. Mesela simsiyah bir takım elbise altına beyaz bir çorap giymeyin. Kıyafetleriniz gündelik giyimlerinizde birbirini tamamlasın.

  • Fark Yaratın

Giyiminiz, kuşamınız, kendiniz olmanızla fark yaratın. Modayı takip etmeniz, uygun kıyafetler tercih etmeniz ve klâsınız ile girdiğiniz ortamları büyüleyin. Unutmayın gündelik kıyafet diyip geçmeyin şık erkekler fark yaratır.

Benzer Yazilar

Mango’nun Kalabalığına Artık Erkeklerde Karıştı

Ahmet DOĞDU

Kıyafetinizle Cool erkek olun

Ahmet DOĞDU

Oduncu Gömleği Modası

Ahmet DOĞDU

Atkı Bere Nasıl Bağlanır

Editor

Vücut Tipine Göre Erkek Jean Seçimi

Erkek Giyimine Renk Geldi

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz