Image default
Erkek Moda

Erkeklere Özel Bomber Ceket Kombinleri

Bomber Ceket

Son yıllarda oldukça popüler olan bir ceket türü olan bomber yurtdışında yıllardır kullanılan aslında ülkemizde bile oldukça yaygın ola bir ceket türüydü. Son zamanlarda popülaritesi daha da arttı ve artık herkes de görmek mümkün oldu. Bu ceketi bilmeyenler için şu şekilde bi tanım yapabiliriz şişme bir yapıya sahip bu ceketin özellikle kol kısımları bir hayli bol ve şişkindir onun yanı sıra bel ve kol uçları da lastiklidir. Bomber ceketlerin iki türü mevcuttur bunlardan biri kısa bıy diğeri ise uzun boydur. Kısa boy olan bomber ceketler tam bel hizasında sona erer eğer basenleriniz çok geniş ise bu modeli tercih etmemenizi öneririz zira dikkati basenlerinize çekebilir.

armali-kirmizi-bomber-ceket.jpeg

Uzun olan bomber ceketler daha çok tercih edilebilir hem üst bacaklarınızı kapatacaktır hem de göbek kısmınız çok şişkinse onu da gizlemeye yarayacaktır. Kısa bomber ceketler de eğer göbek kısmınız yağlı ise dikkat göbeğinize kayabilir. Bomber ceketler vücut yapısı düzgün olan kişilere yönelik bir ceket türüdür. Eğer çok kiloluysanız bomber ceket kullanmamanızı tavsiye ederiz zira bu ceketler hem yapıları hem de formlarından dolayı sizi olduğunuzdan iri bir forma bürüyebilir ki bunu hiç birimiz istemeyiz. Bomber ceketlerde en çok dikkat çeken özellik ceketlerin içlerinde kullanılan renk ve kumaşlardır. İç kısmı genellikle satenimsi bir yapıda olup ren olarak ta turuncu tercih edilmektedir.

Bomber-ceket-2017.jpg

Bomber Ceket Kombinleri

Bomber ceketleri kombinlemek oldukça basittir zira diğer ceket türleri gibi dış giyim olduğundan kombin yapmak daha kolay bir hal almaktadır. Genellikle kot üzerine rahatlıkla kullanılan bu ceket türünün içine daha ince yapılı kazak hatta tişört tarzı ince yapılı bir üstlükle kombinleyebilirsiniz.

bomber-ceket-modelleri.jpg

Benzer Yazilar

Ayakkabı Deyip geçme..

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Spor Şık Giyinme Rehberi

Ahmet DOĞDU

Erkek Tommy Hilfiger 2010 Sonbahar Kış

Ahmet DOĞDU

Adidas’la Gece Gezmeleri

Ahmet DOĞDU

Erkek Giyiminde Renk Uyumu

Ahmet DOĞDU

Kadınların Dikkatini Çeken Erkek Fotoğraf Çeşitleri

Editor

Yorum Yaz