19.4 C
Istanbul, TR
Cumartesi, Haz 22, 2019
Vajinalog + 18

Erkeklere Yatakta Yapılmaması Gereken 5 Şey

  1. Ona Hayır Demeyin

Kadınlar her zaman cinsellik konusunda erkekler kadar istekli olmayabilirler. Ancak erkeklere yatakta yapılmaması gerekenler arasında ilk sırada da onlara hayır demek geliyor. Yorgunluk, baş ağrısı, halsizlik ve benzeri bahaneler ile reddedilen partner, size olan ilgisini bir süre sonra kaybedecek ve yeni arayışların peşine düşecektir.erkekler-kadinlar

  1. Cinsel Fantezilere Karşı Açık Olun

Erkeklerin birliktelikte seks yapmaktan öte fantezileri hayata geçirme gibi istekleri de bulunmaktadır. Eşiniz ya da sevgiliniz sizinle bazı cinsel fantezi deneyimleri yaşamak isterse, bu duruma kapalı olmayın ve bazı isteklerin sadece hazzı arttırmak için sözlerde kalacağını da bilin.

 

  1. Utangaçlıktan Uzak Durun

Erkekleri partnerinden soğutan en büyük sorunlardan biri de kadının utangaç davranmasıdır. Kendini yeterince ilişkinin akışına bırakmayan kadın, her zaman erkek için bir adım geride kalacaktır. Bundan dolayı partnerinize bedeninizi sergilemek ya da ona dokunmak konusunda utangaç olmayın.

pantalonlu-kadin

  1. Kendisinde Bulunmayan Özellikleri Övmeyin

Erkeklere yatakta yapılmaması gerekenler arasında yer alan en önemli şeylerden biri de onlarda bulunmayan özelliklerden bahsedip bu özellikleri övmek. Örneğin partnerinizin kaslı bir vücudu yok ise, ona kaslı vücudundan ne kadar zevk aldığınızı söylemeniz onunla alay ediyormuşsunuz hissi uyandırabilir.

  1. Asla Sessiz Kalmayın

Erkekler sadece durup sevilip okşanmayı bekleyen kadınlardan pek hoşlanmazlar. İyi bir ilişki için iki tarafından çaba göstermesi gerektiğine inanırlar. Erkeklere yatakta yapılmaması gerekenler arasında yer alan bir diğer önemli nokta da sessizce durup kalmanızdır. İlişki sırasında konuşmak, güzel ve tahrik edici cümleler sarf etmek erkeklerin her zaman hoşuna gitmektedir. Bunun yanı sıra zevk aldığınızı belli eden nefes sesleri de bazen tek başına yeterli gelecektir.

 

Benzer Yazilar

Cinsel İlişki Spor Sayılır Mı?

Editor

Şortlu kızların tacizine uğrayan

Ahmet DOĞDU

Barbara Palvin

Ahmet DOĞDU

En Çok Tercih Edilen Seks Pozisyonları

Editor

Kadın Vucudu Hakkında Her Şey

Editor

Instagram’da Sevgili Yapmak Mümkün Mü?

Editor