12.7 C
Istanbul, TR
Cuma, May 10, 2019
Erkek Moda

Erkekleri Çekici Kılan İnce Detaylar

Bazı erkekler vardır ki yaptıkları küçük, önemsiz gibi duran davranışlarla kadınları kendilerine hayran bırakırlar. Çoğu zaman erkeklerin bile farkında olmadan yaptığı davranışlardır bunlar. Peki erkekleri çekici yapan hareketler nelerdir?

cekici-erkekler

Her Zaman Kibar Olmak

Kibarlığın her erkeğe yakıştığı açıkça bir gerçek olsa da günümüzde bunu abartan erkeklerle artık itici olmaya başlamıştır. Abartılan bu davranış kadınlara ayrıca samimiyetsiz de gelmektedir. Bunu abartmadan gerekli gördüğünüz yer ve durumlarda, sadece içinizden geldiğinde yapmalısınız. Bu ince detay kadınların gözünden kaçmayacaktır.

İçten Bir Gülüş Tüm Kalpleri Isıtır

Erkekleri çekici kılan şeyler arasında en önemlilerden biri de gülüşüdür. Kadının söylediği bir söze gözleri kısarak içten yapılan bir tebessüm erkeği onun gözünde oldukça çekici kılıyor. Gülüşünüzle etkilemek istediğiniz kadınınızın aklında adeta izinizi bırakabilirsiniz.

erkekleri-cekici-kilan-detaylar

 

Tarz Değiştirmek Şaşırtır

Elbette herkesin bir tarzı vardır bu tarzı değiştirmek erkekler için oldukça zordur. Tarzınızı tamamen değiştirmek yerine giyiminizde küçük bir değişiklik yaparak kadınların ilgisini üzerinize toplayabilirsiniz.

Saçların Verdiği Serseri Hava

Tabi ki temizlik ve bakım çekici erkek özellikleri arasındadır. Ama burada bahsedilen o saçların ekstra bir çaba sarf edilmeden aldığı hava. Sizi özgüveni yüksek, doğal ve rahat gösterecektir. Tabi ki bu abartılmadan yapılmalıdır. Karşı tarafa önemsiz olduğu hissettirilmemelidir.

Benzer Yazilar

Erkeklerde Yeni Moda: Fitness

Tarzınızı İç Giyimle Yansıtın

Editor

Tek Renk Giyinirken Bilinmesi Gerekenler

Dolce & Gabbana DS5

Erkek Moda

Erkek Moda Aleminde Sakal Trendi Durmaksızın Devam Ediyor

Editor

Türk Erkeklerinin Giyim Tarzı

Editor