Image default
Erkek Moda

Erkekleri Çekici Yapan Aksesuarlar

Güzel giyinmek, bakımlı olmak önemlidir. Ama sadece güzel giyinmek yetmez. Kıyafetleri davranışla ve aksesuarlarla tamamlamak çok önemlidir. Çekici ve cool görüntünüzü tamamlayabilmek adına aksesuar seçimine çok dikkat etmelisiniz. Kıyafet bütünlüğünüzü bozmayacak, adeta kıyafetinizin içinden gelen bir parçaymışçasına sizi tamamlayacak aksesuarlar seçmelisiniz.

erkek-aksesuarlari.jpg

1. Saatler

Erkeklere en çok yakışan aksesuar deyince gelen cevapların geneli saattir. Çünkü saat ellerinizi tamamlar. Güzel bir gömlek giyip kollarını düzgünce kıvırdığınızda görünen saatinizin yarattığı hava emin olun ki çok etkileyicidir. Markasının önemi yok, camı ve kordonu temiz olmalı. Erkek saat seçimi konusu hassastır aslında, ister deri ister metal kordon olsun ancak aşırı iri modeller olmasın. Bir de altın sarısı modellerden kaçınmanız gerekir.

erkek-saati-modelleri.jpg

2. Bileklikler

Üzerinde kocaman, pırıltılı taşları bulunan ya da markasının koca harflerle ortada yer aldığı bilekliklerden söz etmiyoruz tabi ki. Deri olması ve gerçekten kaliteli olması yeterlidir.

3. Cüzdan

Cüzdan önemlidir. Zevkinizi ve tarzınızı ortaya koymanızı sağlar. Yıpranmış, aşınmış, soyulmuş cüzdanları asla ama asla yanınızda taşımayın ve hayatınızdan çıkarın. Cüzdan da saat gibi paraya kıymanız gereken aksesuarlarınızdan olmalıdır.

erkek-gozlugu-modelleri.jpg

4. Gözlük

Gözlük tıpkı bileklik gibi… Her ikisini kullanırken de karizmatik ve tarz sahibi görünmekle kıro görünmek arasında çok ince bir çizgi var. Gözlük seçiminiz sonucunda ya gerçekten çok komik bir duruma düşersiniz ya da bir bakan dönüp tekrar bakar. Çünkü aslında, eğer kötü bir gözlük taktıysanız kimse ne giyindiğinize veya üzerinizdeki aksesuarların ne olduğuna dikkat etmez. Ancak tam tersi durumu yaratmak sizin elindedir. Yüzünüze yakışan bir gözlük taktıysanız insanlar bakmaya devam edecektir. Bu kez dikkat saatinize, bilekliğinize ya da kıyafetlerinize kayacaktır.

Diğerleri…

Kemer, kravat, kol düğmeleri de karizmatik erkek aksesuarları arasında, şıklığınıza şıklık katanlardandır. Bunlar daha çok iş hayatında tercih edilir.

 

 

Benzer Yazilar

Kıl Dönmesinin Nedenleri Ve Tedavisi

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Giyinirken Yaptığı 7 Hata

Takım Elbise Giyerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ahmet DOĞDU

Marka Giymekten Hoşlanan Erkekler için Tommy Hilfiger Erkek Kot Pantolon Modelleri

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Zamanı Asla Geçmeyen 20 Giyim Kuşam Önerisi

Tarzınızı Ortaya Koymanızı Sağlayacak Mükemmel Aksesuarlar

Yorum Yaz