Image default
FelsefErkek

Erkekleri Çileden Çıkaran 7 Durum

Erkeklerin ve kadınların olaylara karşı tepkileri her  zaman aynı değildir. Kadınların önemsemediği ya da isteyerek yapmadığı bazı olaylar erkekleri çok sinirlendirebilir. Bunun dışında her zaman alışılagelmiş bazı durumlar da erkekleri çileden çıkaran durumlar arasındadır.  İşte bu durumlardan 7 tanesi şunlardır:

erkekleri-cileden-cikaran-durumlar.jpg

1 . Kadınların Gereksiz Kıskanç Hareketleri

Bazı kadınlar diğer kadın ve erkeklere göre daha kıskanç olabilirler. Özellikle karşıt cins ile olan sevgili olma durumu üzerine kadınlar kıskançlığı biraz abartabilirler. Kadınların abartılı gereksiz kıskançlık hareketleri erkekleri çileden çıkaran durumlar arasındadır.

mac-izleyen-erkeklerin-sinir-oldugu-seyler.jpg

2 . Maç İzlerken Televizyonun Önüne Geçilmesi 

Çoğu erkek maç izlerken kesinlikle rahatsız edilmekten ve önüne geçilmesinden hoşlanmaz. Her nedense kadınların bu durumu öngörmesine rağmen erkekler bu durumu yaşayarak çileden çıkmaktadır. Futbol, basketbol ya da diğer spor aktivitelerine dair maçlar bazı kadınların ilgisini çekmediği için bu durumu anlamamaktadır.

3 . Kadınların Kararsız Olma Durumu

Bazı kadınlar ne yazık ki çok kararsızdır. Ne giyecekleri, ne yiyecekleri  ya da bir durum karşısında nasıl davranacakları konusunu dahi kararsız oldukları için çok kompleks bir hale sokabilmektedirler. Bazı kadınların kararsız olması yüzünden alışverişlerinin çok uzun sürmesi ya da sıradan bir yere giderken dahi yine kararsız olmaları yüzünden ne giyeceklerine karar veremeyip geç kalmaları erkekleri çileden çıkaran durumlar arasındadır.

kiskanclik-erkek.Jpeg

4 . Erkeklerde Kıskançlığa Neden Olan Hareketler

Bazı kadınların olduğu gibi bazı erkekler de diğerlerine göre daha kıskanç olabilmektedir. Bu durumdan dolayı özellikle de sevgililerinin onu kıskançlığa sürüklediği hareketler erkekleri çileden çıkartabilmektedir.

5 . Hesabı Erkekler Öder Düşüncesi

Dünyada her kültürde olmamasına rağmen Türk kültüründe hesabı erkekler öder düşüncesi vardır. Günümüzde bu düşünceden yavaş yavaş sıyrılınsa bile özellikle kadınların bu durumu kullanması erkekleri çileden çıkartabilmektedir.

6 . Kadınların Olayları Büyütmeleri

Bazı kadınların duygusal yaklaşımları onların olayları büyütmesine neden olabilir. Kadınlar bu hareketleri hormonal kaynaklı ve istemsiz olarak yapsalar bile erkekler bu durum yüzünden çileden çıkmaktadır.

7 . Kadınların Gereksiz Tripleri

Bazı kadınlar ne yazık ki gereksiz yere trip atarak kompleksli davranabilmektedir. Bu durum herkesi çileden çıkartabileceği gibi erkekleri de çileden çıkarmaktadır.

Benzer Yazilar

İlk Buluşma Nasıl Olmalı?

Editor

Erkeklerin Evlenmek İstemedikleri 10 Kadın Tipi

Ahmet DOĞDU

Size Bir Sır Vereyim Mi? Güzel Kadınlar Erkek Sağlığına İyi Geliyor!

Ahmet DOĞDU

Bir Erkeği Kendinize Bağlamanın Yolları

Ahmet DOĞDU

Yapay Zeka Nedir?

Editor

Aşkın Tartısı Yoktur

Editor

Yorum Yaz