Image default
Erkek Moda

Erkekleri Daha Seksi Gösteren Aksesuarlar

Son dönemlerde kişisel bakım, kozmetik ve giyim alanlarında kadınlar kadar erkeklerin de aktif katılımı ve bu alanlara merakı gözükmektedir. Nasıl göründüğü, karşısındaki biz kız tarafından nasıl bulunduğu, beğenilip beğenilmediği her erkek için çok önemlidir. Özellikle gençlik dönemlerinde erkekler beğenilmek, seksi bulunmak ve kızlar tarafından hayranlık duyulmak isterler. Erkekleri daha seksi gösterecek olan 6 aksesuarı yazımızda inceleyeceğiz.

erkek.saat_.bileklik.kombin.jpg

 

SAAT

Hiç şüphesiz erkek giyimi kadınlar gibi çok ayrıntılı aksesuarlarla dolu değildir. Erkek stili ağırlıklı olarak daha az ayrıntıyla daha çok şey ifade edilen aksesuarlara sahiptir. Bu aksesuarların başında da saat gelir. Takacağınız güzel bir saat şık durmanız, kıyafetimize renk katmanız ve seksi görünmeniz için çok önemlidir.

ZİNCİR KOLYE

dolmuş şoförü modasının vazgeçilmezlerinden görülen zincir kolyeler hiç şüphesiz genç kızların rüyalarını süsleyen erkeklerin aksesuarlarındandır. Zincir kolye takıp gömleğin üst düğmelerini açık bırakarak gösteren erkekler kızlar tarafından çok seksi bulunur.

erkek-tesbih-modelleri.jpg

 

TESBİH

Her ne kadar vücudumuza taktığımız bir aksesuar olmasa da tespihler karizmatik ve seksi bir görünüm için çok önemlidir. Elinde tespih olan bir erkek hem daha alımlı hem daha ilgi çekici hem de daha seksi görülür.

KEMER

Kemer eski dönemlerde güç simgesi olarak da görünüyordu. Kemer takmak düz renkten oluşan kombinimize bile şık bir görüntü verir ve kadınlar tarafından daha seksi görünmemizi sağlar.

erkek-ayakkabi-modelleri.jpg

ŞIK BİR AYAKKABI

Bazen şık bir ayakkabı ile kıyafet kombini yapabiliriz. Ayakkabı seçimimiz görüntümüz için çok önemlidir. Sivri burun, spor yahut klasik şık bir ayakkabı seçmemiz seksi görünmemizi etkileyebilir.

DÖVME
Karizmatik ve seksi bir görünümün en önemli parçalarından bir tanesi vücudumuza yaptıracağımız dövmelerdir. Son dönemin en önemli aksesuarı her zaman vücudumuzda taşıdığımız dövmelerdir.

Benzer Yazilar

KİLOLU ERKEK NASIL GİYİNMELİ?

Editor

Erkek Giyiminin Vazgeçilmezleri: Takım Elbiseler

Editor

Erkekte Uzun Saç

Ahmet DOĞDU

İLK GÖRÜŞTE ÇEKİCİLİK NASIL YARATILIR?

Editor

Biraz Moda Biraz Gözlem ve Biraz İncelik

Ahmet DOĞDU

Takım Elbise ve Gömlek Uyumunda Dikkat Edilecekler

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz