Image default
Genel

Erkekleri Delirten 10 Kadın Alışkanlığı

ERKEKLERİ DELİRTEN ON KADIN ALIŞKANLIĞI

 Kadınların veya erkeklerin olmadığı bir hayat düşünülemez. Bu iki cinsi birbirine çeken veya iten farklı alışkanlıkları vardır.

Peki alışkanlık nedir;  Bir şeye alışmış olma hali, huy; aynı davranışların tekrarlanması ile gerçekleşen davranış şeklidir.

kadinlarin-davranıslari

Her insanın iyi veya kötü alışkanlıkları vardır mutlaka. Bu yazımızda, erkeklerin kadınlarda katlanamadığı alışkanlıkları sıralayacağız,

Acaba erkeklerin kadınlarda katlanamadığı, erkekleri delirten alışkanlıkları nelerdir?

Küfürlü konuşma; Kadınlar güzel ve estetik yaratılmışlardır. Bu narin varlığın ağızından çıkacak küfür erkeğin gözünde kadının cazibesini yitirmesine neden olacaktır.

kadinlarin-sigara-icmesi

Alkol ve sigara bağımlılığı; Her şeyin aşırısı zararlıdır. Aşırı alkol bilinçli hareket etmeyi kısıtlayarak sarhoş eder, erkeklerin çoğu sarhoş kadınları itici bulur. Kadının su içer gibi alkol tüketme alışkanlığı varsa, bu erkeğin hoşuna gitmez. Aynı şekilde çoğu erkek de kendi sigara içse bile, kadın eline sigarayı yakıştıramıyor. Sigara kokusunun nefeste ve kıyafette bıraktığı koku erkeklere çok itici geliyor.

Zamana yayarak hazırlanma; Erkekler için hazırlanma süresi en fazla 20 dakikayı geçmezken, kadınların hazırlanma süresi en az bir saat olmakla birlikte en fazla ne kadar süreceği kadından kadına değişir. Duş alma, saç bakımı, saç yapımı, giyilecek kıyafetin birkaç deneme sonrası seçilmesi, ardından makyaj … kısacası bu kadar beklemek erkekleri çıldırtıyor.

kadınlar

Alış verişte geçirdikleri zaman; Erkeklerin belki de en sevmediği kadın alışkanlığı. Parasından değil belki ama, mağaza mağaza dolaşıp alacağı şeye karar veremeyen ve hatta bir şey almasa bile gezmek için mağazalara bakmayı tercih eden kadınlar, erkekleri delirtiyor.

 Aşırı makyaj; Kadınlar makyaj yapmayı severler, böylece bakımlı göründüklerini düşünürler. Makyaj hafif solgun yüzü olan bayanların yüzünü canlı gösterir. Makyaj yapmaya alışkın kadın, markete bile makyaj yapmadan gitmez. En azından bir allık, rimel sürer. Erkekler kadınların hafif makyajlı halini beğenip bir şey demeseler de aşırı makyajı gerçekten itici buluyor.

erkeklerin-hoslanmadiği-davranislar

Aşırı parfüm sıkma; Sadece bayanlar için geçerli değil ama bazı bayanlar güzel ve bakımlı olmak, etkileyici kokmak isterlerken parfümü aşırı kullanabiliyor. Her şeyin aşırısı kötü olduğu gibi nefes almayı etkileyecek ağır ve aşırı parfüm sıkma alışkanlığı da erkekleri itiyor.

Çok uyuma; Yapılacak o kadar şey varken uyku da neyin nesi..  Gün içinde yapılacak çok şey var biraz da eğlenmek gerek..

erkek-davranislari

Dizi bağımlılığı; Tv ekrana kilitlenerek uyuyana kadar dizi izleme alışkanlığı da oldukça itici geliyor.

Sakız çiğnemesi: Sakız normalde nefes tazeleyici, stres atma özelliği nedeni ile çok tüketilse de  kadınların patlatarak sakız çiğnemesi erkeklerin en sinir oldukları alışkanlıklar arasında.

Sosyal medayada geçirilen zaman: Bayanların elinde cep telefonuyla sürekli mesaj atmaları, sosyal medyayı çok fazla kullanmaları erkekleri delirtiyor.

Benzer Yazilar

Yılbaşına Ramak Kala Hayatınızdaki Kadına Verebileceğiniz En Güzel Hediyeler

Ahmet DOĞDU

Erkekler ve Evliliğe Dair Korkuları

Ahmet DOĞDU

Yatakta Kadınlara İlgi Göstermenin Alışılmadık Yolları

Ahmet DOĞDU

Sevgiliyle Yapılabilecek Aktiviteler Nelerdir?

Bir Erkek İçin ” Vazgeçilmez” Olmanın 5 Yolu

Ahmet DOĞDU

Kadınların Çirkin Erkek Sevdiğini Gösteren 5 Kanıtı

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz