Image default
FelsefErkek

Erkekleri Dize Getirmenin Yolları

Erkekler doğaları gereği özgür olarak yetişmeye alışmış olan varlıklardır. Kadınlar ise biraz daha bu konuda uyumlu olabilmektedirler. İlişkileri olsa da kimyaları gereği özgürlüğüne düşkün oldukları için fazla sıkıntıya gelmek erkeklere göre değildir. Sizin ise yapmanız gereken sadece birkaç küçük değişiklikle erkekleri yola getirmek.

İyimser Olun

Zorlu durumlarda sakinliğinizi koruyup ona ılımlı yaklaşın. Unutmayın ki büyürken sıkılmadan ve özgür olduğu için zor durumlarda sizin iyimser ve anlayışlı olmanızı bekleyecektir.

sevgilinizi-yola-getirmek.jpg

Yaşamını Ve Kendi Yaşamınızı Kısıtlamayın

Onun sizden önce ve sizin de ondan önce bir hayat olduğunu unutmayın. Her hafta görüşmek zorunda değilsiniz. Bırakın biraz sizi özlesin, arkadaşlarıyla zaman geçirsin. Dakikada bir mesaj atmak ya da aramaktan vazgeçin. Biliyorum sevdiğimiz zaman bu pek kolay olmuyor ama kendinizi tutun.

Kalitenizden Ödün Vermeyin

Kendinize daima saygı duyun ve bu durumu sürdürülebilir hale getirin. Bu sebeple sevgilinizi yola getirmek istiyorsanız sıcak soğuk davranış teorisini mutlaka uygulayın. Sizi her görmek ya da sesinizi duymak istediğinde buna anında izin vermeyin. Bırakın biraz o sizi beklesin.

erkeklere-soz-dinletmek.jpg

Daima Gülümseyin

Evet gülümseyin. Biliyoruz mükemmel hayatlara sahip değiliz fakat hiçbir erkek somurtkan bir kadını ciddiye almaz ve mutsuz hisseder. Zamanla da sizden uzaklaşacaktır. Çünkü doğdukları andan itibaren ilk tanıdıkları kadın onlara her koşulda gülümsemiş ve üzüntüsünü belli etmemiştir. Yani annelerinden gördükleri ve alıştıkları bu durum onların bilinçaltındaki güven duygusunu aşılayacak ve sizin mutlu olmanız için elinizden geleni yapacaktır.

erkekleri-dize-getirmek.jpg

Şeffaf Olun Ve Gerektiğinde Hayır Demesini Bilin

Şeffaf olun derken tüm aile yaşantınızı anlatmayın sizinle ilgili merak duygusunu oluşturacak tavırlarda bulunun. Şeffaflıkla ilgili belirtmek istediğim tamamen gün içerisinde yaptıklarınız ya da hoşunuza gitmeyen bir durum olduğunda anında şeffaf ve nazik bir dille bu durumu paylaşın.

Her istediğinde erkeğin dediğini yapmayın. Bu isteğinin yanında benimde şu fikrim var bunu denemeliyiz deyip fikirlere hayır demeyi alışkanlık haline getirin. Kendine güvenen ve fikirleri olan kadınları daima daha fazla ciddiye alacaklardır.

Benzer Yazilar

Kaybetme Korkusu İlişkileri Nasıl Etkiliyor?   

Editor

Aşk Mı? Para Mı?

Ahmet DOĞDU

Kadınları Baştan Çıkaran Casanova’nın Çapkınlık Sırları

Ahmet DOĞDU

ilk Buluşmada Mal Varlığını Söylemek

Ahmet DOĞDU

Aşkı Canlı Tutmanın Yolları

Erkekler neden aldatır?

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz