26.4 C
Istanbul, TR
Pazartesi, Haz 17, 2019
FelsefErkek

Erkekleri Etkileyen Soyunma Sanatları

Erkekleri baştan çıkartma yöntemleri konusunda sıralanabilecek pek çok uygulama ve davranış vardır. Cinsel çekimin temel ögesi fiziksel görünüm olduğuna göre, görünüm her aşamada en göz doldurucu şekilde kullanılmalıdır. Soyunma aşaması aslında kadınlar için olduğu kadar erkekler için de önemlidir.

Amaç etkilemekse soyunmanın bile bir tarzı olmalıdır. Bu ayrıntılar aslında özel zamanlarda hiç de küçümsenmeyecek hoşluklar olarak iz bırakacaktır.

Acele Edilmemeli

erkekleri-bastan-cikarmanin-yollari-soyunma-sanati.jpg

Kıyafetlerin hızla, özensizce bir an önce çıkarılması bazen hoş olabilmekle beraber genellikle olumsuz olacaktır. Tek tek ve özenle çıkarılan kıyafetler erkeğin daha istekli olmasını sağlayacak bir şölene dönüşecektir. Bu aşamada her dokunuş her hareket oldukça anlamlıdır.

Engelleyici Kopça Ve Bağları Önceden Hesaplayın

erkekleri-etkilemenin-yollari.jpg

Açılmayan bir kopça, boynunuzdan bir türlü çıkmak istemeyen boğazlı bir kazak bir anda sizi kafası bir yere sıkışmış sevimli bir tosbağaya dönüştürebilir. Lastikli bir pantolonun belinizde bıraktığı iz o esnada pek dikkate alınmasa da göze görünen bir gariplik olacaktır. Teferruatlı manşetler, jartiyer kullanımı gibi klasik ama sorun çıkarabilecek kadın kullanımlarını tercih etmemek daha doğru olacaktır.

Soyunma Sanatı

erkekleri-etkilemenin-yollari.jpg

Başlı başına bir olay haline getirmek belki doğru değil ama erkek için soyunma sanatı önemli bir teferruattır. Her şey değildir ama önemlidir. Kadın vücudu ortaya çıkarma aşamasındadır ki bu olası en estetik hali ile sürmesi gereken bir eylemdir. Erkek kendisine önem verildiğini, duruma özen gösterildiğini hissetmelidir. Gördüklerinden zaten memnun kalacak mantığı ile özensiz geçirilen soyunma aşaması bazen o anki cinsel yakınlaşmayı tümüyle baltalayabilir. Elbette yapay çabalar da göze batacak garip durumların oluşmasına neden olacaktır. Gerçek bir duygusal yakınlık varsa estetik soyunma teknikleri de bir o ölçüde doğal ve samimi görünecektir.

Kadın vücudunu tanımlayan uzuvlarının görsel efekti elbette daha güçlü olur. Bu anlamda topuklu ayakkabıların ve sutyenin en son aşamada çıkarılması kabul edilebilecek en çok bilinen teknik olabilir. Her şey bir yana, bütün uygulama doğal bir akış içinde olmalıdır ki anlamını korusun ve amacına ulaşsın. Çiftlerin birbirini önemsetip özen göstermesi her aşamada ve her uygulamada gerekli olan tutumdur.

Benzer Yazilar

Arabasına Aşık Erkekler

Editor

Güçlü Kadınlara Yaklaşmaktan Korkmayın

Editor

Biten Bir İlişkiyi Atlamanın 10 Adımı

Sevgilinize sürpriz yapın

Ahmet DOĞDU

Eski Sevgiliyi Unutmanın Yolları

Editor

Hak Ettiğin İlişki, Yaşadığın İlişki Mi? Emin Misin?