Image default
FelsefErkek

Erkekleri Mutlu Etmenin Yolları

Hemen hemen herkes mutlu bir ilişki yaşamak istemekte ancak bazıları bunu başarabilirken bazıları da başarısız olabilmektedir. Bu başarısızlıklar iki tarafa da zarar verebilmektedir. Bu zararlardan dolayı kişiler yıpranmaya başlarlar ve bir müddet sonra ilişkiyi bitirmek zorunda kalırlar. Kadınlar bu şekilde başarısız ilişkiler yaşamamak ve erkekleri mutlu etmek için bir takım yöntemlere başvurmak istemektedirler. Uzmanlar erkeği mutlu etmenin yolları nelerdir diye uzun yıllar boyunca araştırmış ve bir takım yöntemler bulmuşlardır.

erkekleri-mutlu-etmeni-yollari-nelerdir.jpg

Her şeyin Başı Güven

Erkekler karşı tarafın kendilerine güvenmesini isterler. Kendine güvenildiğinin farkında olan erkek size daha da yakınlaşacaktır. Başka bir hususta; Her insan da olduğu gibi özellikle erkekler ilişkilerinde onaylanmak ve takdir edilmek isterler. Hemen hemen hayatın her alanında başarılı olmaya odaklanmış erkek için yaptıklarının takdir edilmesi çok önemlidir ve erkeği mutlu eden sözler genelde takdir cümleleridir. Erkekler kendilerinin takdir edildiği ilişkileri asla bırakmak istemezler. Yine erkekler kendilerine ihtiyacı olduğunu düşünen kadınlara daha da ilgi gösterirler. Doğaları gereği erkekler, kendilerinin işe yarayan olduklarını düşünmek isterler. Bunu da ilişkilerinde görmek istemektedirler. Bu bakımdan erkeklere ona ihtiyacı olduğunu hissettiren kadına daha da bağlanacak ve bu şekilde daha da mutlu olacaktır.

erkekler-onlara-guvenen-kadin-isterler-hayatlarinda.jpg

Kısa ve Net Anlat

Günlük hayatın getirdiği sorumluluklar sebebiyle erkekler uzun konuşmalara odaklanmak konusunda sorunlar yaşayabilmektedir. Elinizden geldiğince anlatmak istediklerinizi sade, özlü ve kısa bir şekilde anlatmanızda fayda vardır. Başka bir konu da; Erkeler kendilerine sürekli akıl vermeye çalışan kadınlardan pek hoşlanmazlar. Bu yüzden ilişkilerde erkeklere sürekli akıl vermekten kaçınmak gereklidir. Erkeklerin kadınların düşüncelerini tahmin etmeleri o kadar kolay değildir. Zaman zaman düşündüklerini kestiremeyebilirler. Bu bakımdan elinizden geldiğinizce konuşmayı deneyin. Bir ilişkide sürekli suçlamalara maruz kalan erkekler bundan oldukça rahatsız olacaklardır. Bu bakımdan ilişki yaşadığınız erkeği sürekli suçlamaktan kaçınmanız gereklidir. Araştırmalar sonucunda erkeği mutlu etmenin yolları nelerdir sorusuna verilecek en temel cevaplar bunlardır.

erkekleri-mutlu-etmenin-yollari.jpg

Benzer Yazilar

Kadınların Erkeklerden İntikam Alma Yöntemleri

Ahmet DOĞDU

Yeni Bir işe ilk Adım

Ahmet DOĞDU

Adam Gibi Kafa Kafaya Adam Kampı!

Editor

Her zaman doğru olmak işe yaramıyor.

Ahmet DOĞDU

İki Aşk Arasında Kalanlar Dikkat! Nasıl Karar Vermeli?

Erkeklerin Ayakları Neden Kokar

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz