17.7 C
Istanbul, TR
Pazar, Nis 21, 2019
Erkekleri Oldukça Çekici Yapan Hareketler
Genel

Erkekleri Oldukça Çekici Yapan Hareketler

Hem uzmanlar hem de kadınlar erkeklerin bilerek ya da bilmeden yaptığı bazı hareketlerin oldukça çekici olduğu kanısına vardı. Hareketler, davranışlar ya da bazen bir göz teması onları çekici kılabiliyor. İşte bu hareketlerden bazıları:

yemek-yapan-erkek-cekici-olur-mu.jpg

Yemek Yapma Yeteneği

Artık sadece kadınlar değil erkeklerde yemek yapma konusunda oldukça yetenekliler. Bu kabiliyet erkeklere ayrıca çekicilikte katmaktadır. Sevgiyle hazırlanan yemekler ve romantik bir sofra kadınlar için çekicilik unsuru.

Kahkaha Unsuru

Gülmek ya da kahkaha atmak kadınlar tarafından seviliyor ve çekici bulunuyor. Samimi bir kahkaha mizah becerisi yüksek bir görünüm oluşturuyor ve erkekleri çekici kılıyor.

cekici-bir-erkek-olmanin-yollari.jpg

Dış Görünümde Çekicilik

Temiz bir kıyafet ya da cilt her zaman dikkat çeker. Ancak çekici olmak için babalardan da örnek alınması gerektiği unutulmamalıdır. Dış görünüme önem verirken 'ayakkabı – kemer' uyumuna dikkat etmeli ve renklerini aynı seçmelisiniz.

Kibar Hareketler

Kadınlar çoğunlukla maço tabir edilen erkeklerle birlikte olsa da çekici buldukları daima kibar davranan erkekler. Bir akşam yemeğinde sandalyenin çekilmesi ya da yaşlı birine yardım etmek kadınlara oldukça çekici geliyor. Ancak sizi çekici kılacak diye abartılı davranışlardan kaçınmalı, nezaket unsurlarını kararında tutmalısınız.

erkekler-nasil-daha-cekici-olur.jpg

Çocuklar ile İyi Anlaşıyor Olmak

Çocuklar herkes için zor bir sınav. Ancak çocuklar ile iyi anlaşan erkekler çekici bulunuyor. Çocukların alanına girerek onlarla oyun oynamak ve onları birey yerine koymak, erkeklerin ilerde nasıl bir baba olacağına dair sinyaller veriyor ve kadınlar açısından çekicilik oluşturuyor.

Abartılı her davranıştan uzak, samimi hareketler, göz teması, kirli sakallar ile dış görünüm ya da bazen olmadık bir anda sevgiliye arkadan sarılmakta erkekleri kadınların bakış açısına göre oldukça çekici yapan detaylar arasında yer alıyor.

Benzer Yazilar

İDEAL SEKS SÜRESİ NEDİR?

Editor

Erkeklerde Hoşlanma Belirtileri Nelerdir?

Editor

“İdeal baba” Olmanın Kuralları

Editor

Resim Sanatına Meraklı Erkeklerin Görmesi Gereken Sergiler

Editor

Şampiyonlar Ligi Gecesine Türk Damgası

Editor

Erkek Cinselliği İlgili Doğru Bilinen 5 Yanlış

Editor