Image default
Genel

Erkekleri Oldukça Çekici Yapan Hareketler

Hem uzmanlar hem de kadınlar erkeklerin bilerek ya da bilmeden yaptığı bazı hareketlerin oldukça çekici olduğu kanısına vardı. Hareketler, davranışlar ya da bazen bir göz teması onları çekici kılabiliyor. İşte bu hareketlerden bazıları:

yemek-yapan-erkek-cekici-olur-mu.jpg

Yemek Yapma Yeteneği

Artık sadece kadınlar değil erkeklerde yemek yapma konusunda oldukça yetenekliler. Bu kabiliyet erkeklere ayrıca çekicilikte katmaktadır. Sevgiyle hazırlanan yemekler ve romantik bir sofra kadınlar için çekicilik unsuru.

Kahkaha Unsuru

Gülmek ya da kahkaha atmak kadınlar tarafından seviliyor ve çekici bulunuyor. Samimi bir kahkaha mizah becerisi yüksek bir görünüm oluşturuyor ve erkekleri çekici kılıyor.

cekici-bir-erkek-olmanin-yollari.jpg

Dış Görünümde Çekicilik

Temiz bir kıyafet ya da cilt her zaman dikkat çeker. Ancak çekici olmak için babalardan da örnek alınması gerektiği unutulmamalıdır. Dış görünüme önem verirken 'ayakkabı – kemer' uyumuna dikkat etmeli ve renklerini aynı seçmelisiniz.

Kibar Hareketler

Kadınlar çoğunlukla maço tabir edilen erkeklerle birlikte olsa da çekici buldukları daima kibar davranan erkekler. Bir akşam yemeğinde sandalyenin çekilmesi ya da yaşlı birine yardım etmek kadınlara oldukça çekici geliyor. Ancak sizi çekici kılacak diye abartılı davranışlardan kaçınmalı, nezaket unsurlarını kararında tutmalısınız.

erkekler-nasil-daha-cekici-olur.jpg

Çocuklar ile İyi Anlaşıyor Olmak

Çocuklar herkes için zor bir sınav. Ancak çocuklar ile iyi anlaşan erkekler çekici bulunuyor. Çocukların alanına girerek onlarla oyun oynamak ve onları birey yerine koymak, erkeklerin ilerde nasıl bir baba olacağına dair sinyaller veriyor ve kadınlar açısından çekicilik oluşturuyor.

Abartılı her davranıştan uzak, samimi hareketler, göz teması, kirli sakallar ile dış görünüm ya da bazen olmadık bir anda sevgiliye arkadan sarılmakta erkekleri kadınların bakış açısına göre oldukça çekici yapan detaylar arasında yer alıyor.

Benzer Yazilar

Erkek Cinselliği İlgili Doğru Bilinen 5 Yanlış

Ahmet DOĞDU

Türk Erkeklerle Evlenmek İsteyen Yabancılar En Fazla Hangi Ülkeden?

Ahmet DOĞDU

Baba Olma Duygusu

Ahmet DOĞDU

Kadınların Erkeklerde Görmeyi En Çok Sevdiği Tarzlar

Erkeklerde Cinsel İsteksizliğin Nedenleri

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin İdeal Kadın Özellikleri

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz