Image default
FelsefErkek

Erkekleri Sinir Eden 10 Şey

Ve Tanrı kadını yarattı. Erkekler basit varlıklardır. Kadınlar güzeldir ki erkekler onlara aşık olurlar; kadınlar aptaldır ki erkeklere aşık olur. Bunlar gibi bir sürü klişe sözler. Çiftlerin birbirlerini anlama çalışmaları. Sizler için erkeklerin uyuz olduğu şeyleri 10 madde de özetledik.

  • Erkeklerin en uyuz olduğu şeylerin başında kendilerine çok fazla soru sorulması gelir. İlk mağara erkeğine kadar gittiğinizde bile av dönüşü “Günün nasıl geçti hayatım” diye soran bir eşe verdiği cevap sınırlıdır. O yüzden erkeklere fazla soru sormak yerine muhabbeti akışına bırakmakta fayda var. Zira fazla bunalan bir erkeğin soru sorulmayan bir ortama yönelmesi zamanla kaçınılmazdır.

cok-konusan-kadinlar

  • Eski defterlerin açılması. Çok riskli bir hareket. O zaten öncekileri bırakmış artık sizinle. Ancak kızlarımınzın genel özelliği olarak kendilerini bir önceki sevgili ile karşılaştırma ihtiyacı ilişkilerde yaşanılan bir durum. Sevgiliniz artık sizinle beraberse eski kızları konuşmanın hatırlatmanın ilişkinize hiçbir faydası olmayacaktır. O yüzden yanınızda ki adamın kıymetini bilerek eski defterleri kurcalamayı bırakmalısınız.
  • Lüzumsuz kıskançlıklar. “Şu kıza niye baktın? Bu kız seni niye aramış? Bunu niye takip ediyorsun? Eski arkadaşta neymiş? Ne demek o kız en yakın arkadaşım?” gibi bir sürü olay çıkarıcı sorular gerçekten ilişkinizi çıkmaza sokacaktır.

kiskancliklar

  • Alışveriş çılgınlıkları. Eğer sevgiliniz moda sektöründe değilse büyük olasılıkla fazla alışverişten hoşlanmayacaktır. Kot üzerine thsirt modasının süresi geçmez bir tabu olduğu gerçeğini hatırlarsak alışverişte kaybedilen zaman gerçekten sinir bozucudur.
  • Kontrol edilme çabaları. Hiç bir erkek kontrol edilmekten hoşlanmaz. “Bunu yapma, şuraya gitme, onunla görüşme” tarzı ifadeler her dönem sinir bozucu olmuştur.

kadin-erkek-kavgasi

  • Tuvalete toplu gitmek. Ortamın en çekilmez zaman dilimlerinden biridir. Bütün kızların anlaşarak toplu şekilde tuvalete gitmesi gerçekten sinir bozucu bir durumdur. Sanki karşı cephe ikinci raunda hazırlanıyor gibi bir his verir.
  • Sabah uyanır uyanmaz, gece yatmadan, günün belli vakitlerinde araşmalar. Mesajlara anında cevap beklemeler bunlar olmadığında ise kesin başka biriyle gibi düşünüp bu konuyu problem haline getirmeler erkekleri sinirlendiren durumlar arasındadır.

kadinlari-surekli-aramasi

  • Fazla dekolte giyip öne çıkmaya çalışan kadınlar. İlk bakışta erkeklerin hoşuna gittiği düşünülse bile hiçbir erkek böyle bir kadınla olmayı istemez.
  • Erkekler bekletilmekten, kuaför ve alışveriş anılarının anlatılmasından hoşlanmazlar. Bunun sürekli hale gelmesi ise sinir bozucu bir olaydır.
  • Erkekler kendi telefonlarının karıştırılmasından hoşlanmazlar. Bunu ısrarla yapmaya çalışmak olayı büyük kavgalara dönüştürebilir.

Benzer Yazilar

Piyano Çalan Erkek Karizmasına Dair Her Şey

Ahmet DOĞDU

Ne kadar ilgi göstermeli?

Ahmet DOĞDU

Burcunu Söyleyin, Nasıl Tavlayacağınızı Söyleyelim

Editor

Erkekler İçin Kadınlara Dair Tüyolar!

Ahmet DOĞDU

İlişkide Güvensizlik Neden Olur?

Ahmet DOĞDU

1 Haftada Eski Kız Arkadaşı Unutma Yöntemleri

Yorum Yaz