Image default
Vajinalog + 18

Erkekleri Tahrik Eden Kadın Davranışları

Kadın olsun erkek olsun bir insan hoşlandığı karşı cinsin de kendisinden hoşlanmasını ister. Bunun için karşısındakini tahrik edecek, etkileyecek şeyler yapmaya başlarlar. Erkekler kadını etkilemek için gülümseme, flört bakışı, göz göze gelme ve iletişim için bahaneler üretme gibi davranışlar sergiler. Erkeklerin kadınlarla ilgilenmesini sağlayan, erkeği etkileyen kadınsı davranışlar mevcuttur. Erkeklerin bir kadını etkilemeye mecbur kalmasına sebep olacak erkeği tahrik eden kadın davranışları nelerdir?

erkekleri-tahrik-etme-yollari

  • Neşeli olmak!

Bütün erkeklerin sahip olmak istediği kadında aradığı en önemli özelliklerden birisi her zaman güler yüzlü olmasıdır. Her erkek en zor ve sıkışık anlarında bile küçücük bir gülümsemeyle kendisini mutlu edecek enerjide kadına sahip olmak ister.

  • Şşş… Sessizlik!

Erkeklere sessiz ve seksi bir ses tonuyla güzel şeylerin söylenmesi onları tahrik edecek davranışların başında gelir. Seksi ve gizemli bir ses tonuyla sevgi dolu sözlerinizi kısa kısa fısıldamalar denenebilir.

  • Dudak Parlatıcısı

Gerek erkekler gerekse kadınlar yapışkanlığından şikayet etmesine rağmen parlak dudaklara sahip kadınlar erkekleri oldukça etkilemektedir.

  • Bakımlı olun

Kadınlar kendisinden etkilenmesini istediği bir erkeğin yanında bakımlı olmalı. Güzel kokmalı, temiz giyinmeli ve kişisel bakımını ihmal etmemeli.

erkekleri-tahrik-etmek

  • İzlemek

Erkekler kadınları üzerlerini çıkarırken izlemeye bayılırlar. Aşağıdan yukarıya doğru kıyafetlerin yavaşça çıkarılması ve bu sırada bacakların seksi bir şekilde hareket ettirilmesi erkek için tahrik edicidir.

  • Kıyafetini giymek

Üzerinde yalnız kendi gömleği olan bir kadından etkilenmeyecek erkek neredeyse yoktur. Bu sizi hem seksi hem de şirin gösterecektir.

  • Alışveriş

Erkek için alınan seksi kıyafet fotoğrafları erkeğe gönderilerek kadın kendisini seksi kıyafetler içerisinde hayal etmesini sağlayabilir. Bu da erkeği tahrik edecektir.

  • Mesaj

Sıkıcı rutin işler arasında gelen üstü kapalı seksi mesajlar erkeği tahrik eder. Gün içerisinde ‘akşam neler olacak tahmin et!’ gibi bir mesaj erkeği heyecanlandıracak ve ön sevişmeyi başlatacaktır.

  • Duş

Duş alırken bir kadının misafir olması ve kendini kollarına bırakması bir erkeği baştan çıkaran davranışlar arasında ön sıralarda gelir.

  • Jest ve mimikler

Kısık gözler, hafif açık dudaklar ve bileklerin bükük olması erkeği tahrik edecek küçük hareketlerdir.

Benzer Yazilar

Kadınlar Mastürbasyon Teknikleri

Editor

dövme sanatı ve kadınlar 3

Ahmet DOĞDU

Erkekler De Çoklu Orgazm Olabiliyormuş

Yaz Aşkı Kışında Devam Edebilir Mi?

Editor

dövme sanatı ve kadınlar 4

Ahmet DOĞDU

Gerçek Olduklarından Bile Şüpheliyiz..!

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz