Image default
Erkek Moda

Erkeklerin Asla Kullanmaması Gereken Giyim Parçaları

Erkeklerin Giymemeleri Gereken Parçalar

Günümüzde moda sadece kadınlar için değil, erkekler için de oldukça önemli bir hale geldi ve modayı çok yakından takip edip şık olmak isteyen erkeklerin aslında pek kullanmasını tavsiye etmediğimiz erkek giyim parçaları erkek giyim önerileri olarak sizler için derledik.

Yazın Yaklaşmasıyla En Başta Kısa Kollu Kareli Gömlekler Yer Alıyor

Yazları görmekten oldukça korktuğumuz ve karşımıza maalesef sık sık çıkan bir parça işte bu kareli, modası geçmiş gömleklerdir. Bu gömlekler vakti zamanında babalarımızın ve dedelerimizin bayramlarda giyip kendini şık hissettiği gömlek çeşitlerinin vücuda gelmiş en korkunç örneğiydi. Yani kısacası bu gömlekleri hiç mi hiç önermiyoruz.

Özellikle Üzerine Bir şey Giymeden Ya da Dışarıdan Belli Olacak Şekilde Giyilen Yüzücü Atleti

Bu atlet modeli bir dönemin faciası olmakla birlikte gerçekten kadınlarda en kötü izlenimleri uyandıran parçalardan biridir. Hoşlanmamak şöyle dursun, genellikle itici kelimesinin bile az geldiği, kadınların bu atleti gördüğü yerde kaçmaması için hiçbir sebep olmayacağı gibi kendilerinin de kullanmayacağı bir giyim-kuşam yüz karasıdır. En önermediğimiz erkek giyim kombin çeşitlerinden biri de bu yüzücü atletinin transparan bir gömlek ile birlikte kullanımı diyebiliriz.

Slip Mayo

Bu mayoların galiba artık müzelerde sergilenme zamanı geldi diye düşünüyoruz. Bir zamanlar oldukça moda olan bu mayo modelinin kullanılması size şıklıkla alakası olmayan bir imaj verdiği gibi demode de görünmenize sebep oluyor.

erkek-giyim-kombin.jpg

İçlik

İşte bir kadının korkulu rüyası denebilecek parçaya geldik. Düşünün ki güzel bir kadınla bir akşam yemeği yiyorsunuz, kahve faslına da evde devam etme fikrini önerdi. Bu durumda başınıza ne geleceğini bilemeyeceğiniz gibi rezil olmanız da an meselesidir. Hastalık var, sağlık var belli olmaz.. İyisi mi bu parçanın yerini başka şeylerin almasına izin vermeyi denemeliyiz.

erkek-kombin-onerileri.jpg

Babet Çorabı

Kadınlar için erkeksilikten uzak, oldukça kadınsı gözle baktığı bu çorapları erkeklerin kullanması belki de bir hataydı, sanıyoruz ki kabul etmek gerekiyor.

erkeklerin-babet-corap-giymesi.jpg

Uzun Burunlu Kundura İle Kombine Edilmiş Beyaz Çorap

Yine modası geçmiş bir kombin daha diyecekken farkediyoruz ki, aslında hiçbir zaman moda olmayıp sadece bazı erkeklerin dikkatini çekip bir tarz haline gelmiştir bu ikili. Kadınların beğenmedikleri arasında ilk on sıralamasında başlarda yer alabilecek bir stil olarak kesinlikle önermeyip denemekten bile kaçınmanızı tavsiye ederiz.

Çok Kısa Bağlanıp Neredeyse Papyonu Andıran Kravatlar

Bu kravat ve onu bağlama biçimi şık görünmemekle birlikte boyutu kemer hizasından biraz daha üstte olmalıdır. Daha kısa olması şıklıktan çok uzak duracaktır.

Çok Büyük Tokası Olan Kemerler

Bu kemerler bir zamanlar çok modaydı. Ama şuanda gerçekten ne seviliyor ne de kullananların zannettiği gibi tarz duruyor.

Beyaz Atkı ve Boğazlı Kazak Kombini

Bu ikili bir zamanların dizilerinde kaldı ve erkek kombin önerileri içerisinde bile olmaması için okuyucularımızı ciddi olarak kullanmamaları konusunda uyarıyoruz.

Son Olarak Yakası Fazla Açık ve Çok Dar Tişörtler

Kadınlardan farklı bir vücut yapısına sahip olan erkeklerin yakasını çok açarak kullanması taraftarı değiliz. Özellikle çok dar vücudu tam saran tişörtler şıklıktan uzak görünmekle beraber rahatsız edici olabilir. Şık olmak isteyen erkeklerin bu modası geçmiş veya sadece moda diye giyilen kıyafetlere başvurmasındansa kendilerine yakışanı tercih etmesini öneririz.

Benzer Yazilar

Bu Sene Erkekler Pantalonlarını Kısaltıyor

Ahmet DOĞDU

Erkek Modasında 2016 Yaz Renkleri

Ahmet DOĞDU

Spor Ceketler ile Tarzınızı Konuşturun

Farklı Tasarım Ve Renkleriyle 2016 Damatlık Modası

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Olmazsa Olmazlar!

Ahmet DOĞDU

Pırlanta ve Erkek

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz