Image default
Genel

Erkeklerin Başrol Oynadığı Reklamlar

ERKEKLERİN BAŞROL OYNADIĞI REKLAMLAR

Gıdadan tekstile spordan elektronik eşyalara kadar hemen hemen her reklam alanında yer alan erek oyuncular başrol oynadıkları reklamlar ile reklamını yaptıkları ürünün hedef kitlesine ulaşmasında önemli rol oynuyor. Erkeklerin başrol oynadığı reklamlar mercek altına alındığında öne çıkan reklamları şu şekilde belirtebiliriz.

BİSCOLATA REKLAMLARI

Erkeklerin başrol oynadığı reklamlar denince herkesin aklına ilk gelen reklam olan Biscolata reklamı gıda reklamlarına yeni bir boyut kazandırdı. Carlos Martin, Kristopher Kranz, Vedric Francis, Bruno Amaro ve Mariano Mazzini gibi erkekelrin rol oynadığı Bizcolata reklamı, Biscolata’nın bayanların çikolata krizlerinde ilk tercihleri olmasını sağlıyor.

biscolata

VESTEL REKLAMLARI

Ekranların tanıdık ismi Kenan İmirzalıoğlu ile reklam projesi yapan Vestel, dizilerde ve sinemalarda izleyicinin güvenini ve sevgisini kazanan Kenan İmirzalıoğlu’nun bu yönünü Vestel ürünlere yansıtarak hedef kitleye ulaşmaya çalışıyor.

vestel-reklami

TÜRK TELEKOM REKLAMLARI

Yeni bir yapılanma içine giren Türk Telekom, hedef kitlesi ile samimi bir bağ kurabilmek için ekranların samimim ve güldüren isimleriyle reklam projelerine imza atıyor. Komik sahneleri ile izleyiciyi güldüren Erdem Yener, Karadenizli tiplemesi ile beğeni toplayan Ömür Arpacı ve ekranların Erdal Bakkal’ı Cengiz Bozkurt ile reklam projeleri hazırlayan Türk Telekom hedef kitlesi ile ekranlarda buluşuyor.

türk-telekom

TÜRK HAVA YOLLARI REKLAMLARI

Dünyanın en saygın firmalarından biri olan Türk hava Yolları reklamlarında diğer reklamlardan farklı olarak yabancı oyunculara ve ünlü erkeklere yer veriyor. Messi ve Drogba gibi ünlü sporcularla reklam projelerine imza atan Türk hava Yolları, reklam projeleri ile büyük beğeni topluyor.

İŞ BANKASI REKLAMLARI

Erkeklerin başrol oynadığı reklamlar arasında belki de erkekleri en çok tercih eden kurum olan İş Bankası, Mehmet Ali Alabora’dan sonra Cem Yılmaz ile gerçekleştirdiği reklam projeleri ile müşterileri ile ekranlarda buluşuyor.

Benzer Yazilar

Bakımlı Sakal Ve Bıyığa Sahip Olmak İçin 5 Öneri

Ahmet DOĞDU

Romantik mi Maço mu?

Kızları Etkilemek İçin Yanınızda Bulundurmanız Gereken 3 Köpek Cinsi

Ahmet DOĞDU

Dünyanın En Zeki Erkeklerinden İş Dünyası Önerileri

En Tarz Sakal Modelleri

Erkeklerin Tercih Ettiği Teknolojik Aletler

Editor

Yorum Yaz