Image default
FelsefErkek

Erkeklerin Çekici Bulduğu 5 Kusur

Kadınlar elbette güzel görülmek, alımlı ve hoş bir tarza sahip olmak isterler. Bu konuda her ne kadar standartlar olduğu söylense de aslında erkeklerin beğenileri ve gerçekten önem verdikleri özellikler farklı olabiliyor. Yani standart vücut ölçüleri olarak belirlenen 90-60-90 gibi ölçülere, boy ve kilo oranlarına erkekler çok takılmayabilir. Erkeklerin çekici bulduğu şeyler arasına aslında kadınların kendilerinde görmeyi istemedikleri özellikleri sayabilirsiniz. Erkeklerin çekici bulduğu kusurlar arasında neler olduğunu duyunca kadınların, boşuna mı uğraşıyoruz, dediklerini duyabilirsiniz. Bunun için erkeklerin kadınlarda sevdiği bölgeler konusunda detaylara inmek gerekecektir.

erkeklerin-begendigi-kusurlar

Küçük Göğüs

Erkeklerin çekici bulduğu şeyler arasında elbette göğüsler gelmektedir. Kadınlarda ilk dikkat çeken özelliklerinde biri de diri ve büyük göğüslere sahip olması gibi bir standart önyargı vardır. Ancak erkekler, kadınların küçük göğüslü olmalarına o kadar takılmazlar. Özellikle sevişme sırasında aldıkları haz göğüslerin küçük olması ile çok da bağlantılı değildir.

Göbek

Kadınlar hep sıfır göbek, düz karın sahibi olmak isterler. Erkeklerin çekici bulduğu kusurlar arasında göbek yerini alıyor. Erkekler hafif göbekli yani ayva göbek denilen tarzdaki karına sahip kadınları daha çekici bulabilmekteler.

Kemikli Burun

Erkeklerin kadınlarda sevdiği bölgeler denildiğinde burun ilk sıradadır. Zaten kadınların en çok estetik operasyon geçirdiği bölgelerden biri de burundur. Burnun düz, küçük ve narin görünüşü kadınların hatta erkeklerin bile en çok tercih ettiği modeldir. Ancak erkeklerin büyük bir kısmı doğal görünümlü ve karakteristik, tarz buruna sahip olan kadınları daha çekici bulurlar. Birçok kemikli buruna sahip ünlü kadının seksi kadınlar arasına girmesi de bundandır.

Kısa Boy

Erkeklerin çekici bulduğu kusurlar arasında belki de en önemlisi de boy kriteridir. Kadınlar hep uzun boylu ve uzun bacaklı olmayı dilerler. Bu nedenle uzun topuklu ayakkabılar giyerler. Evet, kadınların uzun bacaklı ve topuklu ile görünümleri gerçekten daha seksi olabilmekte. Ancak erkeklerin çekici bulduğu şeyler içerisinde kısa boy liste başında geliyor. Özellikle minyon kızlar erkekler tarafından hayli çekici bulunuyor. Uzun boylu ünlü erkeklerin yanında da genellikle minyon kadın sevgililer dikkatinizi çekmiştir.

erkeklerin-kadinlarda-sevdikleri

Çilli Bir Yüz

Çiller kadınların en nefret ettiği kusurlardan biri olarak görülse de erkekler çilli kadınları daha sempatik ve tatlı bulmaktalar. Erkeklerin kadınlarda sevdiği bölgeler içinde yüz ve yüz hatları oldukça önemli. Her ne kadar çil kadınlar için kusur gibi görülse de erkekler çillere bayılıyor ve çekici buluyorlar.

Benzer Yazilar

Aşıkların Yaptıkları Sık Hatalar

Editor

İlk Buluşmada Onu Şaşırtmanın Yolları

Ahmet DOĞDU

Ailesine Düşkün Bir Erkekle Birlikte Olmak

Piyano Çalan Erkek Karizmasına Dair Her Şey

Ahmet DOĞDU

İlişkiye Emek Vermek Delikanlıyı Bozar Mı?

Ahmet DOĞDU

İlişkide Yapılmaması Gerekenler

Yorum Yaz