Image default
Vajinalog + 18

Erkeklerin Cinsel İstekleri Ne Zaman Artar?

Erkeklerde cinsel istek belirtileri kadınlara göre farklılık gösterir. Cinsel isteği anlayabilmek için vücut dilini çözmeniz gerekir. Vücut dilini okumak zor bir olaydır. Kadınların vücut dilini anlamak erkeklere göre çok daha zordur. Erkekler kadınlara göre daha kolaycı ve basit düşünen canlılardır. Erkekte cinsel isteğin belirtisi olan en belirgin örnek, penisin dikleşmesi ve sertleşmesidir.

Bu fizyolojik belirtilerin tek kaynağı beyindir. Susuzluk, açlık, uyuma isteği gibi istekler nasıl beyin kontrolünde oluyorsa cinsel isteklerde beyin kontrolünde gerçekleşir.

erkeklerde-cinsel-istek

İşte Erkek Cinsel İstek Belirtilerinden Birkaçı

1.Erkekler cinsel isteklerini belirtirken vücut dilini pek fazla kullanmazlar ,direk olarak söylemeyi tercih ederler

2.Karşısında ki insanla konuşurken ellerini koyacak yer bulamaması , karşısında ki insana sürekli dokunarak konuşması erkeklerde ki cinsel istek belirtilerinden biridir

3.Erkeklerin gözlerinin sürekli kadının üzerinde olması, karşısında ki insanla konuşurken genellikle gözlere değil dudaklarına odaklanması.

erkek-cinsel-istek4

Erkeklerde Cinsel İsteği Bu Yollarla Arttırabilirsiniz

Erkeklerin cinsel istekleri nasıl arttırılır nasıl daha istekli ve verimli olabilirsiniz. Bu konu hakkında yapılmış çeşitli araştırmalar vardır bunlar;

1.Erkeklerde cinselliğin arttırılmasının en bilindik yolu uykudur. Vücudunuzun 10-15 dakika yapacağı şekerlemeler enerjinizi ve cinsel isteklerinizi arttıracaktır

2.Testosteron hormonunu canlı tutacak sporlar ve egzersizler size bu konuda yardımcı olacaktır.

3.Beyninizi sekse hazırlamalısınız. Seks sadece bedensel değil ruhsal da bir eylemdir. Her şey beyinde başlar. Beyninizi seksten zevk almaya ve seks yapmaya itmelisiniz.

4.Nane, susam, vanilya, tarçın cinsel isteklerinizi arttıracak bitki çaylarından birkaçıdır. Bitki çayı için ve kendinizi rahatlamaya odaklayın.

5.Birkaç kadeh içki içmek vücudunuzu rahatlatmaya ve sizi sekse itmeye yardımcı olacaktır.

6.Sekste doğallık çok önemlidir. Partnerinizin vücudunuzu beğenmeyeceğini düşünmeyin. Zaten partneriniz sizinle birlikteyse sizden hoşlanıyor demektir. Kafanızı bu tip konulara yorarsanız cinsel istekleriniz de azalma yaşarsınız.

Erkeklerde cinsel istek sıklığı kadınlara göre daha fazladır. Araştırmalara göre sağlıklı, dinamik bir erkek günde iki defa seks yapmak isteyebilir. Bu erkek kadar partnerine de bağlı bir durumdur. Cinsel ilişkisinden yeterince tatmin olan bir erkek haftada bir kez isterken partnerinden yeterince tatmin olmayan bir erkek ise günün her saatinde seks yapmak isteyebilir.

Benzer Yazilar

Erkeklerin En Sık Yaptığı Seks Hataları

Ahmet DOĞDU

Seksin Erkekler İçin Önemi

Ahmet DOĞDU

Ayna Güzelleri

Ahmet DOĞDU

Irina Shayk

Ahmet DOĞDU

Seks Sırasında En Çok Tercih Edilen Pozisyonlar

Ahmet DOĞDU

Erkekler Sevişirken Akıllarından Ne Geçiyor?

Yorum Yaz