Image default
Erkek Moda

Erkeklerin Deri Ayakkabı Tutkusu

 

Erkeklerin kıyafetlerin de en çok dikkat ettikleri konu deri ayakkabılardır. Deri ayakkabı modelleri oldukça fazladır. Çeşit olarak, model olarak ve renk olarak çeşitte sınır tanımayan firmalar müşteri memnuniyeti önemlidir.  Binlerce deri ayakkabı modelinin olması da müşterilerin bu konuda kararsız kalmalarına neden olmuştur.  Ama tarzınız belli ise hiç tereddüt etmeden istediğiniz modeli rahatça bulup sahip olabileceksiniz.  İster klasik ister spor ister kışlık ister yazlık olsun her türlü deri ayakkabı modeli bulmakta zorlanmayacaksınız. Renk konusunda da sıkıntı yaşamayacaksınız.

ayakkabi-erkek-2016

Renkte sınır tanımayın

Deri modelleri ayakkabı da oldukça şık ve zarif durmaktadır.   Tercihiniz hangi ayakkabı modeli olursa olsun istediğiniz renkte ayakkabıyı bulmak oldukça kolaydır.  Önceleri sadece siyah, kahverengi ve lacivert renklerinde erkek ayakkabıları üretilirken günümüzde bunlara ek olarak kırmızı, yeşil, hardal sarısı, bej, bordo ve sayamayacağımız daha birçok renkte deri ayakkabı üretilmektedir. Son zamanlarda erkek modası gün geçtikçe genişlemekte ve giyim konusunda sınır tanımamaktadır.  Nasıl ki kıyafetlerde artık tarz çılgınlığı yaşanıyorsa aynı şeyler deri ayakkabılarda da yaşanmamaktadır.  Sizler de günümüzde ki bu çılgın tarzlardan birine sahipseniz daha fazla beklemeyin. Bu serüvene katılmak için önce deri ayakkabınızdan başlayabilirsiniz.

erkek-ayakkabi-2016

Mevsim şartı olmadan deri ayakkabı kullanabilirsiniz

Erkekler de bayanlar gibi kıyafetlerine göre ayakkabı kombini yapmaktadırlar. Bu yüzden de mevsim farkı olmadan istedikleri rengi bulup kullanmak istemektedirler. Yaz, kış, ilkbahar, sonbahar fark etmeden yani dört mevsim deri ayakkabı kullanabilirsiniz. Bunun nedeni ise hem daha şık durmaktadır hem de deri ayakkabıda birçok rengi bulma imkanı olmaktadır.  Özellikle de erkekler kış mevsim de deri ayakkabıları kullanmaktadırlar.

Benzer Yazilar

Dizel ve Adidas Originals sınırlı sayıda ayakkabı

Ahmet DOĞDU

Spor Giyinmeyi Seven Erkekler için Trend Önerisi

Erkeklerin İşini Kolaylaştıran Kullanışlı Çanta Modelleri

Athena Gökhan Özoğuz Giyim Tarzı

Editor

Dolce & Gabbana DS5

Ahmet DOĞDU

Sonbahar Modasında Nostalji Havası

Yorum Yaz