Image default
FelsefErkek

Erkeklerin Duymaktan En çok Memnun Olacağı İltifatlar

Erkekler her ne kadar kadınlar kadar duygularını belli etmese de; kadınlar kadar iltifat duymaya, övgü almaya, yaptıklarını işlerin onay görmesine ihtiyacı vardır. Bu övgü dolu sözleri erkekler hemcinslerinden duyarsa fazla ciddiye almaz ama karşı cinsten alınan övgü dolu sözler erkeği daha çok memnun eder.

Erkekler

Aslında erkekler genellikle kendileri için değil, sevdiklerinin, ailesinin, eşinin dostunun, partnerinin mutlu olması için çabalar. Bunun için fazlaca fedakârlık gösterir, gerekirse gece gündüz çalışabilir. Erkekler bu düşünce yapısıyla her zaman bireylerin arkasında adeta bir gölge gibi durmuştur. Bu düşüncede olan erkekler haklarının kendisine teslim edilmesini, iltifatlarla övgü dolu sözlerle bazen duymak onları yeniden motive eden en önemli unsurdur. Erkeklerin duymak istediği sözler aslında öle enteresan sözcükler değildir. Sen benim, bizim kahramanımızsın, iyi ki varsın, ne mutlu eşimsin, arkadaşımsın, babamızsın gibi laflar erkeği hayata daha güçlü tutundurur. Bunlar erkeklerin sevdiği hitaplardır. Erkeği mutlu etmek bu denli basit olup, gün boyu çalışarak hayatını kazanan erkeklerin mutlu olması birkaç mutluluk ve özgüven tazeleyici güzel sözlerdir. Erkeklerin duymak istediği sözler arasında aile içerisinden bir işe yaradığını ona hissettirmek çok önemlidir. Erkek dışarıya yansıttığı itibar kadar saygı görür ve övgü dolu sözler söylendiği zaman itibarının yüksek olduğunu düşünerek kendi içerisinde büyük mutluluk yaşar.

erkeklerin-duymaktan-memnun-oldugu-iltifatlar

Erkekleri Etkileme

İkili ilişkilerde erkeklerin memnun olacağı iltifat şekilleri biraz daha farklıdır. Erkeklerin sevdiği hitaplar vardır; bunları da sevgilisinden, eşinden duymak ister. Cinsel anlamda olsun, giyim şekillerinden olsun erkekleri övmek lazımdır. Erkekler düz yaratıldıkları için çok karmaşık bir yapıları yoktur. Basittir erkekleri anlamak.  ‘’Bu gece fazlasıyla tatminkârdır, sen harika bir partnersin, beni baştan çıkartmayı her seferinde başarıyorsun, bu gün çok şık giyinmişsin, senin vücudun fazlasıyla erkeksi, sen benim kahramanımsın’’ gibi sözler erkeklerin tav olduğu övgülerdir. Cinsel birleşmeden sonra erkek her zaman o gece iyi olduğunu duymak ister; kötü olsa bile. Siz ona bu konuda övgülerinizi sunun. Erkekler küslüğe, soğukluğa gelemezler; kadınların bıraktığı mesafe kadar yakınlardır. Erkekleri kendinize çok yakın istiyorsanız erkekleri etkileyin onu istediğinizi belli edin. Onların duymak istedikleri sadece bunlar gibi sözlerdir. Pahalı hediyelerde gözü olmaz erkeklerin.

Benzer Yazilar

Psikolojik Sorunları Olan Erkekler Nasıl Davranır?

Ahmet DOĞDU

Kadınların Haz Noktalarına Dair Bilinmeyen İpuçları

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Tahammül Edilemeyen 5 Davranış

Editor

En Son Ne Zaman Seni Seviyorum Dedin?

Editor

Felsefe Erkeği Çekici Kılar Mı?

Ahmet DOĞDU

Yeni Ayrılan Çiftlere 4 Tavsiye

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz