Image default
Erkek Moda

Erkeklerin En Önemli Aksesuarı Swatch Erkek Saat Modelleri

 

Yakışıklısınız, karizmatik de olduğunuzu düşünüyorsunuz, aynı zamanda da iyi giyiniyorsunuz ama işler kesat mı gidiyor? Çok düşünmenize rağmen sorunun nerede olduğunu bir türlü bulamadıysanız biz söyleyelim. İlk aklımıza gelen ağzınızın yeterince iş yapmadığı, yeterince komik olmadığınız yönünde. Şayet bu da tamamsa tek bir şey kalıyor o da aksesuarlar.

Bayanlar, erkekte aksesuara çok dikkat eder. Güneş gözlüğü modelleri, fular modelleri ve en önemlisi saat modelleri. Bir erkek şayet saat takmıyorsa maça bir-sıfır geride başlamış demektir. Sizlere saat seçiminde yardımcı olabilmek adına Swatch erkek saat modellerini sitemize ekliyoruz. Kişisel zevkinize göre diler deri dilerseniz de silikon kayışlı Swatch saat modellerini tercih edebilirsiniz. Fikrimizce kahverengi ve deri kayışlı saat modelleri daha şık.

Swatch saat fiyatları Lacoste saat modelleri veyahut Tommy Hilfiger saat modelleri kadar pahalı değil. Genel olarak 150 lira civarında olan Swatch saatlerini çok daha uygun fiyatlardan satın almak istiyorsanız morhipo, saatvesaat, trendyol ve benzeri fırsat sitelerine tıklayıp Swatch kampanyalarını incelemeniz gerekmektedir.

Benzer Yazilar

Erkekler İle Sohbet Etmenin İncelikleri

Ahmet DOĞDU

Yaz Aylarında Tercih Edebileceğiniz Erkek Giyim Markaları

Ahmet DOĞDU

HER ERKEĞİN DOLABINDA OLMASI GEREKEN KIYAFETLER

Editor

Uzun Saçlı Erkekler İçin Bakım Önerileri

Editor

Erkek ve Bakım

Editor

TAKIM ELBİSE GÜCÜ!

Editor

Yorum Yaz