Image default
FelsefErkek

Erkeklerin En Sevdiği 5 Sürpriz

Bizler hep kadınların sürprizleri sevdiğini ve onları şımarttığını biliriz değil mi? Hayır erkeklerinde sürprizleri çok sevdiğini ve hediye ettiğinizde mest olduğu birçok şey vardır. Kim sürprizleri sevmez ki… Eğer ilişkilerde biraz sekteye uğramışsa ve problemler yaşanmışsa kadın veya erkek fark etmez birbirinize yaptığınız tatlı sürprizlerle bu durumu kolaylıkla aşabilirsiniz. Erkekler açısında düşünürsek onların hayat tarzına hitap eden ve sevdiği konularda sürprizler yapmak biraz romantizm hiç de fena olmaz. İşte erkeklerin hoşlandığı sürprizlerden sizlere bahsedelim.

Romantik Mesajlarla Kurgulanmış Hediyeler

Özel günlerde veya herhangi bir günde bir kartvizite veya çikolata şekerleme tarzında kutuların üzerlerine yazılmış ‘seni seviyorum’ ,’canım hayatım’ gibi süslü kelimelerle yapacağınız romantik cümleler erkeklerin çok hoşuna gidecektir. Bu yolla sizlere olan sevgisi ve tutkusu artacaktır. Burada biraz sizin yaratıcılığınıza kalmış bir şey.

bir-erkegin-seni-sevdigini-nasil-anlarsin-544140845

Çerçeve Ve Ağaç Türü Malzemelerin Üzerlerine Yazılmış Baş Harfler

Hediyelik eşya satan yerlerde görmüşsünüzdür anahtarlık şeklinde kalpli ya da yöresel şekillerde baş harflerinin yer aldığı hediyelik eşyalar ve bu tür çerçevelerle aşkınızı süsleyebilirsiniz. Bu tür şeyler birçok hediyelik eşya satan yerde sıklıkla yapılmaktadır.

En Sevdiği Yemekleri Romantik Bir Ortamda Sunmak

Klasik bir deyim vardır hani ‘can boğazdan gelir’ diye işte iyi bir yemeği romantik bir sofrayla güzel bir ortam oluşturmanız erkeklerin en sevdiği sürprizlerden bir tanesidir. O yüzden onları şımartmak istiyorsanız mutlaka sevdiği yemekleri mumlarla ve gül yapraklarıyla süsleyin ki bu sürpriz ilişkinizde önemli bir şey katsın.

romantik-kadin

Yaratıcı Şeylerle Onları Şaşırtın

Eğer el yapımı ürünlere merakınız varsa ve yetenekliyim diyorsanız kalpli kartonlar, not defterleri günlük tarzında biriktirip sunabilirsiniz. Bunun yanı sıra oda süslemesi yaparak kalpli ve süslü cümlelerle oluşturulmuş bir tablo gibi şeylerle erkeklere sürprizler düzenleyerek onları şaşırtabilirsiniz. Ama yaratıcı ve farklılıktan yana olmalısınız.

Onların Dikkatini Çekin Ve Seksi Kıyafetler Giyin

Aslında ilişkilerde seksi kıyafetler he zaman erkeğin önüne bir sürprizmiş gibi sunulur. Bu her zaman oynanan ve ispat edilmiş bir karttır. Seksi kıyafetler giyerek onların dikkatini çekerek sürpriz hazırlamanız onunla yakınlaşmanızda size yarımcı olacaktır.

Benzer Yazilar

Kariyer Hedefinizde Yol Gösterici Püf Noktalar

Ahmet DOĞDU

Erkekler Gerçekten Ağlamaz Mı?

Ahmet DOĞDU

Erkek Aşık Olduğunu Nasıl Anlar?

Sevgilinizden Ayrılmak İstediğinizi Nasıl Söylemelisiniz?

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Bakım Ürünlerindeki Son Yenilikler

Ahmet DOĞDU

Güven Ne Kadar Önemli

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz