Image default
Vajinalog + 18

Erkeklerin En Sık Yaptığı Seks Hataları

Kadın erkek cinsel ilişkileri, cinsel ilişkide erkek nasıl davranmalı, cinsel ilişki sırasında erkeklerin yaptığı hatalar

Cinsellik kadın erkek ilişkileri devamı için en önemli gereklilik. İster neslin devamı açısından olsun, ister zevk için son derece önemli bir insanı ihtiyaç.  Her ne kadar yanlış yada doğru kişiye göre değişkenlik gösterse bile cinsel terapistler in yaptığı araştırmalar bazı sonuçlar ortaya çıkardı.

kadin-erkek

Cinsel İlişki Sırasında Yapılan Bazı Hatalar

Cinsel ilişki sırasında erkeklerin yaptığı hatalar bilinirse iki tarafın da birbirlerine ona göre davranmaları daha kolay olacaktır.  Araştırmalar gösteriyor ki erkekler ön sevişmeyi ihmal ederek hemen cinsel ilişki aşamasına geldiklerinde kadınlar orgazmı olamıyor ya da çok geç oluyor. Eğer ön sevişme suresi uzatılırsa iki tarafta orgazmı suresini daha uzun ve daha iyi yaşıyor.  Eğer bir erkek ön sevişmeyi atlayarak hemen cinsel ilişkiye geçerse kadınlar bir süre sonra bu erkekten soğumaya başlıyorlar.

Kadınlar sanılanın aksine vajinal değil, klitoral olarak boşalırlar.  Tabii ki cinsel ilişki beden ve ruh bütünlüğü sağlaması Dolayısıyla önemli olmakla beraber dışarıdan gelecek uyarıcılar daha çok zevk alınmasını sağlar.  Erkekler mutlaka cinsel ilişki sırasında da partnerlerine dokunmalıdır.

kadin-erkek-iliskileri

Yatak odası haricinde evin farklı yerlerinde cinsel birleşme gerçekleşeceği sırada,  televizyon gazete ya da herhangi bir şeye odaklanmak kadınların kendilerine değersiz hissetmesine sebep oluyor.  Böyle davranan erkeklere hissiz ve kaba olarak nitelendiriyor lar.  iyi bir sevişmenin anahtarı kadının istendiğini ve önemsendiğini fark etmesiyle oluyor.

Sürekli yönlendirme yapmak kadınların cinsel ilişki yaşarken rahatsız olmasına ve kendilerini kötü hissetmelerine sebep oluyor.  Hiç kimse emrivaki olarak seks oyunu oynamak istemez.  bir fantazi gerçekleştirilecekse karşılıklı olarak Bu konu üzerinde konuşulup anlaşılmalı.  Tek tarafın patron olduğu sevişmeden uzaklaşılmalı.

Erkekler bazen sevişme esnasında açık seçik konuştukları bir fantezi uygulamak isterler.  Eğer bu fantazi gerçekleşirken doğru kelimeler seçilmezse kadınlar için incitici olabilmekte.  Erkekler cinsel ilişkide nasıl davranmalı konusunun net bir cevabı olmasa bile bu ve benzeri ufak tefek şeylere dikkat ederek partnerinize daha da yakın ulaşmak mümkün.

Benzer Yazilar

Tek Gecelik İlişki Mutlu Ediyor Mu?

Editor

Kadınların Size İtiraf Etmekten Çekindiği 6 Yaygın Cinsel Fantezi

Ahmet DOĞDU

Arzulanmak İçin Bunları Yapmalısınız

Editor

Kadınların Sekste Yaptığı Hatalar

Ahmet DOĞDU

Aynı Anda Orgazm Yöntemleri

Editor

Kelly Brook

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz