Evlilik erkekler için korkulu bir rüya gibi görünse de doğru kadınla yapıldığında mutluluk ve huzuru da birlikte getirir. Erkekler evlenmeden önce evliliğe kadınlara göre... Erkeklerin Evlenmeden Önce Yapması Gerekenler

Evlilik erkekler için korkulu bir rüya gibi görünse de doğru kadınla yapıldığında mutluluk ve huzuru da birlikte getirir. Erkekler evlenmeden önce evliliğe kadınlara göre daha soğuk bakarlar. Bazı erkekler ise veliliğe yüzde yüz hazırdırlar. Ancak genellikle evliliğe hazır değildirler. Bu sebeple evlenmeden önce yapması gerekenlerin varlığına inanırlar. Peki nedir bunlar?

evlilik-hazirliklari

  1. Evlendikten sonra kolay kolay hatta belki de bir daha asla, erkek erkeğe tatile çıkamazsınız. Bu sebeple erkekler evlenmeden önce erkek erkeğe son kez tatile gitmek isterler.
  2. Tatile çıktınız diyelim. Yurtiçinde bilindik yerlere gitmeniz normal karşılanabilir. Ancak evlilik hayatına başladığınızda yurtdışında tatil yapma imkanını bir daha yakalama şansınız olmaya bilir. Bu nedenle yurtdışı tatili yapılması gerekenlerdendir.
  3. Evlenmeden önce yapılması gerekenlerden biri de tek başınıza eve çıkmanız olacaktır. öncesinde ailenizle yaşıyor olabilirsiniz. Ancak evlilikten sonra bunu asla yapamazsınız. Özellikle öğrencilik ve gençlik döneminizde bu duyguyu yakalayamadıysanız mutlaka kısa bir süre de olsa yalnız eve çıkmalısınız.
  4. Evliliğin verdiği sorumluluk sebebiyle hayalinizdeki işleri yapamayabilirsiniz. Evlenmeden aklınızda kalan iş deneyimini yaşayabilirsiniz.
  5. Evlendikten sonra ve hatta baba olduktan sonra yapmanıza karşı çıkılacak ve sizin de yapmaya yanaşamayacağınız adrenalin dolu, çılgın heyecanları yaşayın.
  6. Halı saha maçları, basketbol oynama ve erkek arkadaşlarınızla sohbet etmeyi doyasıya yaşayın.
  7. Evde veya statlarda bol bol maça gidin. Maç izleyin. Hatta evlenene kadar gidebileceğiniz maçların hepsine gidin. Evinizde bol bol maç izleyin. Bu keyfi arkadaşlarınızla sabahlara kadar yapabilirsiniz.erkeklerin-evlilikleri-hazirliklari
  8. Saç ve sakalınızı dilediğiniz şekilde uzatın veya kestirin. Çünkü evlilikten sonra buna karışacak ve söz hakkına sahip bir olacak artık hayatınızda.
  9. İçki içmenin sınırlarını zorlayın. Arkadaşlarınızla barda veya evlerde içki için. Sarhoş olmanın son dönemindesinizdir çünkü.
  10. Teknolojik ürünlerle haşır neşir olun. Özellikle playstation keyfine varabildiğiniz kadar varın. Arkadaşlarınızla turnuvalar düzenlemeyin unutmayın.

Erkekler evlenmeden önce bunları yapar deyip kestirip atmayın. Evlenmeden önce yapılacaklar listesine sizler de ilaveler yapın. Evlilik size sınırlar koyabilir. Siz o sınırlara girmeden sınırları zorlasanız iyi edersiniz.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir