Image default
Erkek Moda

Erkeklerin Giyim Konusunda İlham Alması Gereken Ünlüler

Moda denildiğinde her ne kadar aklımıza kadın giyim gelse de günümüzde erkeklerinde moda ve giyim konusunda söz sahibi olmaya başladıklarını görüyoruz. Günümüzde ön plana çıkan erkek giyim tarzları retro, spor, smart casual, bohem ve klasik tarz diyebiliriz. Bu tarz giyinen erkeklerin örnek alması gereken ünlüler şu şekilde sıralanabilir.

Nicholas-Hoult-giyim-tarzi.jpg

Nicholas Hoult

İngiliz aktör ve model Nicolas Hoult oynadığı birçok film kadar tarzıyla da günümüze damga vuran birisi. Aslında tek bir tarzı değil faklı farklı tarzları bir araya getirmeyi sevdiğini görüyoruz. Günlük hayatında genelde spor ve şık giyinmeye özen gösterirken, özel davetlerde giyindiği takım elbiseleri de göz dolduruyor. Bu senenin modası olan çizgili gömlekler ve ceketler gardırobunun vazgeçilmez parçaları arasında.

adam-gallagher-giyim-tarzi.jpg

Adam Gallagher

Erkek kombin nasıl yapılır denildiğinde akla gelecek ilk isim 22 yaşındaki ABDli blogger Adam Gallagher. Genel olarak tarzına bir isim vermek gerekirse smart casual diyebiliriz. Kanvas pantolonlarını kombinlediği ceketleri, son zamanlarda elinden düşürmediği çantaları ve aksesuar olarak vazgeçilmez saatleri neden bir modacı değil de blooger olduğunu düşündürmüyor değil. Bizim son olarak söyleyebileceğimiz şey ise Gardırop Kedisi lakabını sonuna kadar hak ettiği.

Bradley-Cooper-stili.jpg

Bradley Cooper

Alias dizisindeki rolüyle tanıdığımız ABDli sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu 42 yaşındaki Bradley Cooper yaşının aksine gençlere taş çıkartabilecek bir tarza sahip. Bohem tarza yakın kombinler giyinmekte. Genellikle salaş olarak adlandırdığımız bol ve rahat kıyafetleri ile dikkat çeken Bradley Cooper’ın özel davetler dışında ceket, gömlek gibi takım elbiseleri giyinmeyi pek fazla tercih etmediğini görüyoruz.

David Becham

Erkek giyim önerileri konusunda bahsedebileceğimiz son isim oynadığı futbol kadar gerek duruşu gerek giyimiyle dikkatleri daima üzerine çeken David Becham. Genellikle düz renk tişört üzerine değişik tarzlarda gömlek giyinmeyi tercih etmekte. Günlük hayatında sokak tarzı diyebileceğimiz bol pantolonlar ve bereler vazgeçilmezleri arasında. Kimi zaman kullandığı takım elbiseleri de Becham tarzından ödün vermeyecek cinsten.

 

 

Benzer Yazilar

Sarar 2012 Bahar ve Yaz Koleksiyonu

Ahmet DOĞDU

Sezona Hazırlık İçin Bunlara Dikkat!

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Yeni Moda: Fitness

Ahmet DOĞDU

GANT Rugger LAS

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Ayakkabı Kemer Uyumu

Tarz Sahibi Erkekler İçin Mayo Önerileri

Yorum Yaz