Image default
Genel

Erkeklerin Gözünde Bakımsız Kadınlar

Erkeklerin gözünde bakımsız kadınlar

Erkeklerin yanındaki eşi, nişanlısı ya da sevgilisi ya da herhangi bir bayan, kim olursa olsun güzelliği ile bulunduğu ortamda özgüven kazanır, onurlanır ve gururlanır. Bu sebeptendir ki erkekler dış görünüşe ve güzelliğe oldukça önem vermektedir. Peki, kadın bakımsızlığı hakkında erkekler ne düşünmektedir?

erkeklerin-gozunde-bakimsiz-erkekler

Birçok erkek bakımsız kadınların vakitlerinin olduğunu fakat bu vakitleri öz bakım yapmakla geçirmek istemediklerini düşünmektedir. Erkekler, özellikle duşta geçirmesi gereken zamanı televizyon başında ya da uyuyarak geçiren kadınların kendilerine gerekli özeni göstermediklerinden dolayı bakımsızlaştığını açıkça hissetmektedir. Kişisel bakıma zaman ayırmayı angarya iş olarak gören kadınlar bakımsızlıklarını doğal görünümleri olarak nitelendirmekte ve erkekler bu görüşe karşı çıkmaktadır.

Maddi Olanaksızlık Bakımsızlığa Götürebilir

Maddiyat birçok kapıyı açtığı gibi kişisel bakım yöntemlerinin de kapılarını aralamaktadır. Özellikle otuz yaş ve üzeri erkekler maddi olanaksızlığın kadın bakımsızlığı ile doğru orantılı olduğunu ileri sürmektedir. Bakım konusunda gelişen dünya ile kalıcı makyaj tekniklerinden zayıflama tekniklerine, burun, göğüs estetiği yaptırmaktan lazer epilasyon yaptırmaya hatta solaryum uygulamalarına kadar birçok yöntem günümüzde başvurulan yöntemler arasında yer almaktadır. Tüm bu bakım unsurları belli bir maddi olanak gerekmektedir. Bu ücret politikalarından dolayı bu tarz bakımları yaptırabilen kadın sayısı oldukça azdır. Erkekler de bu kargaşanın farkında olup kadınlarının bakımsızlığının bir diğer sebebinin de maddi güçsüzlükten oluştuğunu düşünmektedir.

guzel-kızlardaki-çirkin-erkek-takintisi

 Genetik Hastalıklar Bakımsız Gözükmeye Sebep Olabilir

Erkekler, kadınların kendileri ile ne kadar zaman ayırsalar da kalıcı ya da genetik hastalıkların kadınlarda bakımsız imajı yarattığını kabul etmektedir. Yüzde ya da vücutta oluşan doğum lekeleri, hormon bozukluğundan oluşan aşırı tüylenme gibi olgular kadınların bakımsızlığını ortaya koyabilmektedir.

Erkeklerin bu konuda düşünceleri tartışılsa da ortak nokta kadın bakımsızlığının kabul edilememesidir. Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır.

 

 

 

Benzer Yazilar

16 Bin Lira Ödül Veren Grip Oteli

Editor

Hangi Renk Hangi Kişiye Uygun?

Editor

Erkekler İçin Peeling

Editor

Yatırım Yapmak İsteyenlere 4 Önemli Tavsiye

Ahmet DOĞDU

Uzun Kadın Kısa Erkek İlişkisi

Ahmet DOĞDU

ERKEKLERE BÜYÜK KOLAYLIK,LAZER EPİLASYON!

Editor

Yorum Yaz