Image default
Genel

Erkeklerin Hayalindeki Dünyaca Ünlü 10 Kadın

Erkeklerin Hayalindeki Dünyaca Ünlü 10 Kadın

Bakımsız kadınlar alınmasın ama “çirkin kadın yoktur bakımsız kadın diye bir şey vardır” diye bir laf var. Buda ünlü kadınların popülerlikleri ve ulaşılmazlıkları dışında nasıl bu kadar idol olduklarını kanıtlamaktadır. Şimdi erkeklerin hayalindeki dünyaca ünlü 10 kadından bahsedelim.

Beyonce; siyahi genetik yapısı onu diğer kadınlardan daha seksi yapıyor, dolgun kalçalar, sportif bir vücut, müthiş dans etme yeteneği sadece erkekler için değil kadınlar için bile çok çekici olmasını sağlamakta.

Charlize Theron; her zaman bakımlı cildi ve sarı saçları, fit vücudu ve naif tavırları ile birçok kadından farklı ve her erkeğin sahip olmak isteyeceği bir güzellik.

charlize-theron-ve-erkekler

Sofi Vergara; tam bir latin güzeli. Her zaman olması gerektiği gibi bakımlı buda erkeklerin hayalindeki dünyaca ünlü 10 kadından biri olmasını sağlıyor.

Gabrielle  Union; siyahi vücut hatlarına sahip, esmer bir ten, güzel bir gülüş, bakımlı ve bembeyaz dişler, başarılı oyunculuk. Hepsi birleşince her erkeğin hayalindeki kadınlardan biri olmasını sağlıyor.

Amber Heard; güzel bir gülüşle fit bir vücut birleşince birde eğlenceli bir tavır eklenince dünyaca ünlü ve güzel kadınlar arasında yer alabiliyorsunuz. Ama erkeklerin asıl etkilenme sebepleri ekranda böyle bir güzelliğin yanında fit bir vücudunda etkili olmasıdır sanıyorum.

Pink; dünyaca ünlü kadınlar arasında gerek sesi ile gerekse kendine özgü güzelliği ile dikkat çeken ve erkeklerin hayalindeki dünyaca ünlü 10 kadın arasında yerini alan farklı bir tarz ve karaktere sahip kadınlardan biri.

SANTA MONICA, CA - AUGUST 06: P!nk a.k.a Alecia Moore makes special Announcement for her newest project with Covergirl Cosmetics at Shutters On The Beach on August 6, 2012 in Santa Monica, California. (Photo by JB Lacroix/WireImage)

Julia Roberts; farklı bir tarzı var. Değişik yüz hatları, naif bir duruşu ama farklı karakterlere uyacak bir yapısı var. Dikkat çekici çok çok güzel değil ama kadın karizması var.

Cathrine Zeta-Jones; mu muhteşem kadın da latin güzellerinden sayılabilir fakat beyaz bir ten ile farklı bir havası var. Başarılı bir oyuncu ve eşsiz bir güzellik. Dolgun vücut hatları ama orantılı bir yapı.

erkekler-ve-beyonce

Nicole Kidman; dünyaca ünlü kadınlar arasında olması sadece güzelliğinden değil aynı zamanda başarılı ve dünyevi vakalara nasıl değer vereceğini bilen naif bir kadın.

Jennifer Aniston; Brad Pitt tarafından terk edilmiş olsa bile bence terk edilmemesi gereken eşsin kadınlardan biri. Bakımlı hoş ve zor yaşlanan.

jennifer-aniston-ve-beyonce

 

Benzer Yazilar

Toz Alkol Diye Bir Şey Var, Duydunuz Mu?

Ahmet DOĞDU

Erkekler İçin Tüy Dökme Yöntemleri

Editor

Sadece Erkeklerin Anlayabildiği Durumlar

Editor

İlk Adımı Her Zaman Erkek mi Atmalı?

Sosyal Medyayı Sallayan Güzeller

Ahmet DOĞDU

İşte Ucuza Uçmanın 5 Yöntemi

Editor

Yorum Yaz