Image default
Genel

Erkeklerin Hayalindeki Dünyaca Ünlü Beş Manken

Erkeklerin hayalindeki dünyaca ünlü beş manken

Dünyaca ünlü mankenler, fizikleri ile erkekleri kendilerine hayran bırakır. Defilelerde sıklıkla boy gösteren ve kariyerlerinin parlak yıldızlı dönemlerindeki bu mankenler, her zaman için cazibe merkezi olmuşlardır. Tarım harikası olan ürünlerin içinde güzelliklerine güzellik gelir ve doru makyaj stilleri ile birlikte erkeklerin hayalini süslerler. Şüphesiz dünya üzerinde çok sayıda popüler olan mankenler vardır. Lakin bunlardan bazıları diğerlerinden bir adım öne çıkarlar. İşte dünyanın en iyi ve en göz alıcı mankenleri;

Adriana Lima

Brezilyalı güzel manken Adriana Lima, güzelliği ile insanları kendine büyüler. Aynı zamanda kusursuz fiziğe sahiptir ve Victoria Secret melekleri arasında er alır. Türkiye’de de kayda değer bir hayran kitlesine sahiptir.

adriana-lima

Gisele Bundchen

Dünyanın en çok kazanan mankenlerinden biriolan Gisele Bundchen, erkeklerin hayalini süsleyen eşsiz güzellikteki mankenler arasında yer alır. Moda dünyasında sık sık boy gösteren güzellik abidesi, aynı zamanda apple ve ebel gibi farklı alanların reklamlarında da kendini gösterir.

erkek-dunyasi

Heidi Klum

Sarışın seven erkeklerin bir numarası olan Heidi Klum, modelliğin dışında da aktif bir mankendir. Moda, şarkıcılık ve oyunculuk gibi alanlarda da başarısını kanıtlamış olan güzel model, dünyanın en çok kazanan mankenlerinden biridir.

erkekler-ve-mankenler

Alessandra Ambrosıo

Victoria Secret meleği olması ile ününe ün katan güzel manken, asil duruşu ve cazibesi ile birçok mankene fark atar. İtalyan ve Polonya genlerinin bir araya gelmesi ile oluşan güzelliği oldukça etkileyicidir.

erkek-hayalleri

Miranda Kerr

Esmer kızlardan hoşlanan erkeklerin vazgeçilmezi olan Miranda Kerr, defilelerde taşıdığı kıyafetler ile güzelliği göstermeyi başarır. Oldukça başarılı olan dünyaca ünlü manken, gamzeleri ile cazibesine masumluk katar. Dergi kapaklarının güzellik abidesi olarak boy göstererek, hayranlarının sevgisini taçlandırır.

 

 

Benzer Yazilar

Kıskanç Partnerle Baş Etme Yolları

Ahmet DOĞDU

Resim Sanatına Meraklı Erkeklerin Görmesi Gereken Sergiler

Ahmet DOĞDU

Saç Dökülmesini Botoksla Durdurabilirmiyim ?

Ahmet DOĞDU

Erkek Sakal Çeşitleri ve İsimleri

Editor

Kadınlar Kick Boks Yapan Erkekleri Daha Mı Çekici Bulur?

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Gözünde Bakımsız Kadınlar

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz