Image default
FelsefErkek

ERKEKLERİN HOŞLANDIĞI KADIN SAÇ MODELLERİ

Günümüzde çeşit çeşit erkek tipi olduğu için, her erkeğin kadınlarda hoşuna giden saç modelleri genelde tamamen birbirinden bağımsız olabilir. Eğer çevrenizde güvenebileceğiniz erkek arkadaşlarınız varsa onlardan da fikirlerini alabilirsiniz. Gelin erkeklerin genelde hoşuna giden saç modellerini sizlerle paylaşalım.

 

 

 

KISA SAÇ MODELLERİ

Çoğu erkeğin tercihleri başında gelmese de kısa ve dağınık saç modelinin bazı kadınlara çok yakıştığını söyleyebiliriz. Eğer siz bayanların ince telli saçları varsa kısa saç modelini denemenizde fayda var.

UZUN VE SALIK SAÇ MODELLERİ

Genel olarak her erkek bu modeli liste başı olarak söyler. Erkekler, kadınların saçlarının dalgalı, uzun ve ipeksi olarak omuzlarından dökülmesinden çok hoşlanıyorlar. Ayrıca saçların yumuşak ve dokunulabilir olması da erkeklerin tercihlerinde baş sıralarda yer alıyor. O yüzden saçlarınızı yaparken sert spreylerden uzak durmanızda fayda var. Saçlarınız zaten dalgalıysa başka bir şey istemeyin. Eğer dalgalı değil ise biraz kıvırın ve parmaklarınızla açarak hafifçe sprey sürün. Bu model emin olun erkeklerin çok hoşuna gidecektir.

AT KUYRUĞU MODELİ

Erkeklerin, sizi hiç uğraştırmayan kolayca yapabileceğiniz bu saç modelinden hoşlanmayacağını düşünürseniz emin olun yanılırsınız. Günümüzde ismi at kuyruğu olarak adlandırılan yukarıdan toplanarak yapılan bu model birçok erkeğin hoşuna gidiyor. Yapmanız gereken çok basit. Saçlarınızı öne atın, lastik tokayla sıkıca toplayın ve varsa perçemlerinizi ayırın. Üzerinize rahat bir pantolon ve spor ayakkabılarınızı giyin. Bu saç ve giyim tarzını sade bir makyajla tamamladığınızda artık güne hazırsınız. Bırakın bütün gözler üzerinizde olsun.

 

KABARIK SAÇ MODELLERİ

Kabarık ve havalı saçlar bütün erkeklerin hoşuna gider. Bir de o saçı buğulu bakan bir göz makyajıyla tamamlarsanız etrafınız bir anda size pervane olan erkeklerle dolup taşabilir. Bu model için öncelikle saçınızı kurutun ve köpükleyin, daha sonra saçlarınızı öne atarak tekrar kurutun. Hafif yatıştırarak spreyleyin. Hepsi bu! Artık hazırsınız.

İşte bu modeller gibi birçok saç modeli mevcut. Önemli olan kadınların kendilerine yakışan saç modelini yaratabilmeleridir.

Benzer Yazilar

Erkekler Kur Yaptığını Nasıl Belli Eder?

Ahmet DOĞDU

Her zaman doğru olmak işe yaramıyor.

Ahmet DOĞDU

Ötekileştirmenin Hedefi Erkek

Editor

Platonik Aşık Erkek Davranışları Nelerdir?

Ahmet DOĞDU

Ağlayan kızlar güçlü kadınlar..

Ahmet DOĞDU

Erkekler Kadınlarda Ne Arar?

Yorum Yaz