Image default
Vajinalog + 18

Erkeklerin İlişki Sırasında Duymak İstedikleri Sözler

Erkeğin duymak istediği sözler yatakta farklı ve enteresan olabilir. ancak hemen hemen her erkek yatakta, güçlü olduğunu ve gerçekten eşinin onu fazlasıyla sahiplendiğini ifade eden sözleri duymak ister. Erkeklerin sevişirken duymak istediği sözler onun günlük hayatında da daha motive ve mutlu olmasını sağlayacaktır. Peki erkekler sevişirken en çok neden hoşlanır ve neyi duymak ister?

1. Güçlü ve Sertsin

Erkeklerin sevişirken duymak istediği sözler arasında en fazla, kendilerini daha erkeksi ve sert hissettirecek, daha sert, çok güçlüsün ve güçlü erkeğim gibi sözler gelmektedir. Bu erkekleri yatakta daha mutlu ve aynı zamanda daha da çıldırtacak bir durumdur.         Böylece erkekler daha da cesaretlenerek güçlü ve zevkli bir cinsel ilişkiyi çiftine sunabilirler.

erkeklerin-yatakta-duymak-istedigi-sozler

2. Devam Et !

Erkeğin duymak istediği sözler yatakta erkeğin hakim olduğunu ifade eden sözlerdir. Devam et, durma, haydi gibi sözler yatakta erkeğin kamçısı gibidir. Bu erkeğin yatakta doğru işi yaptığını ve kadınını tatmin ettiğini gösterir ki bu yolla kendi de mutlu olacaktır. Erkeğin gücünü kontrol etmekse elbette kadınların dilleri arasından çıkan kelimelere bakacaktır. Aslında erkekler sevişirken en çok neden hoşlanır sorusunun yanıtı da bu sözlerin altındaki sırda yatmaktadır.

erkeklerin-sevisirken-duymak-istedigi-sozler

3. Çok İyisin

Bu sözü sadece erkekler mi duymak ister. Elbette kadınlarda duymak isterler. Üstelik yatakta değil günün her anında motive edici bir söz. Ama iş yatakta ve cinsel ilişki sırasına geldiğinde evet erkeğin duymak istediği sözler arasında belki de liste başıdır. Erkeklerin sevişirken duymak istediği sözler arasında içerisinde “çok iyisin” için apayrı bir yazı yazmak gerekir. Erkeğin cinsel gücünü bir üst noktaya hatta zirveye çıkarmak için ona verebilecek en güvenilir kelime çok iyisin olacaktır.

4. Çok Büyük

Bu konuda bir araştırma yapılsa ve liste başı hangi kelime olacak denilse elbette “çok büyük” kelimesi açık ara öne çıkacaktır. Tıpkı haydi yap, devam et der gibi söylenen ve erkekler sevişirken en çok neden hoşlanır sorusunun direk karşıtıdır. Bir erkeğe bu iltifatı yapmak onun onurlandırmak ve cinsel ilişkinin çiftler adına en güzel sonucu vermesi adına olmazsa olmaz kelimedir. Özellikle de ülkemizde.

Benzer Yazilar

Erkekler De Çoklu Orgazm Olabiliyormuş

Noel Anne

Ahmet DOĞDU

Erkekler’de Bazı Nedenlerden Dolayı Cinsellikten Soğuyabilir.

Editor

İyi Bir Cinsel İlişki İçin Yapılması Gerekenler

Editor

ATEŞLİ BİR GECE İÇİN BUNLARI UYGULAYIN

Editor

Evde Seks Yapma Alanları

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz