Image default
Genel

Erkeklerin Işıltılı Bakışlarını Sakladığı Gözlük Modelleri

Güneş gözlükleri artık yaz kış fark etmeksizin güneşin göründüğü ve havanın açık olduğu her mevsimde kullanılıyor artık. Pek çok farklı modelde ve renkte güneş gözlüğü bulunsa da birkaç klasik tabii ki de bulunuyor. Yüze göre gözlük seçimi ise oldukça önemlidir diyebiliriz. Sivri bir yüzünüz varsa yuvarlak gözlükler sizleri daha şık gösterebilirken zaten yuvarlak hatlara sahip gözlükler yüzünüzü iyice yuvarlak gösterip imajınızı bozabilir. Bu gibi pek çok farklı örneklendirme yapılabilir ama temelde size yakışan bir gözlük seçmeniz yatıyor. David Beckham’da bir moda akımı başlatan bir gözlük siz taktığınızda yakışmayabilir bu sizin yüzünüzün şekline uygun bir gözlük olmadığı anlamına gelir ve eğer Beckham kadar yakışıklı değilseniz ne yazık ki gözlük seçmek zahmetli bir hal alabiliyor bazen.

erkek-gozluk

Lennon Gözlükler Eskimez

Efsanevi The Beatles grubunun unutulmaz vokalisti Jhon Lennon’un ismiyle bütünleşen bu gözlükler. Evet sizin de eski kız arkadaşınız takıyordu hani şu çok kitap okuyup, kahve içmekten hoşlanan. Evet işin şakası bir yana oldukça popüler oldu bu gözlükler özellikle müzik açısından grubun müzik tarzına yakın bir tarzda müzik dinleyenler tercih ediyor olsa da özellikle yüzü yuvarlak hatlardan oluşanlar için yanlış bir tercih sivri, uzun, ince bir yüzünüz varsa oldukça doğru bir tercih olur.

Köşeli Yüzler için Köşeli Rayban Çok Şık Bir Seçim

Tabii ki modelin Jhonny Depp olması gözlüğü bir kez daha ortaya çıkarmış fakat köşeli ve keskin hatalara sahip bir yüzünüz varsa bu Rayban modeli sizler için ideal olacaktır. Böylece yüzünüzün hatları daha belirgin olacak ve hoş bir görüntü oluşturacaktır.

Damla Gözlükler Her Yıl Moda

Brad Pitt’de her yaşta yakışıklı akla yakışıklı erkek deyince ilk gelen olacak kadar yakışıklı ama gözlüğünün de hakkını verelim çok şık. En çok tutulan erkek gözlük çerçeve modelleri arasında yer alan kaşları birleşik damla gözlük modelleri ülkemizde de kullanımı oldukça yaygın bir çerçeve. Bu gözlük ise daha karakteristik ve yuvarlak hatlara sahip yüzlerde hoş bir görünüm sağlayabiliyor.

Benzer Yazilar

Erkeklerin Hayalindeki Dünyaca Ünlü 10 Kadın

Ahmet DOĞDU

Erkekler ve Evliliğe Dair Korkuları

Ahmet DOĞDU

Şık Görünmek İçin Marka Giymek Şart Mı?

Erkeklerin Kadınlarda Beğendiği İç Çamaşırları

Ahmet DOĞDU

İlk Tanışmada Beden Dili

Ahmet DOĞDU

Hurdadan Nasıl Motorsiklet Yapılır: Motorsiklet Tutkunlarına Özel

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz