4.9 C
Istanbul, TR
Cuma, Mar 22, 2019
Erkek Moda

Erkeklerin Kaçınması Gereken Şeyler

 Altın Takı

Yıllar önce gurbetçi vatandaşlarımızın boyunlarında ve kollarında gözlemlenen ve o dönem için hem göze güzel görünen ve hem de maddi durumun göstergesi olan altın takılar, geçen zaman içerisinde abes görünmeye başladı.

 Düşük Bel

Yine bir zamanlar düşük bel ve bol giyilen pantolondan görülen boxerlar artık hiçte çekici bir görüntü değil. Günümüz erkeğinin daha derli toplu ve kendine hakim olması gerekiyor.

 Kadınsılık

Öyle bir an geldi ki kendine bakmakla kadınsılık arasındaki çizgi belirsizleşmeye ve dolayısıyla erkeksilikten uzak makyajlı, kaşları alınmış, bayanlara özgü giysilerin benzerlerini giymeye başlayan ve çift cinsiyetli görünümü anımsatan tipler görülmeye başlanması ile birlikte özellikle kadınlar kendilerine amiyane tabirle delikanlı bir erkek modeli aramaya başladılar. Görgülü, kibar, temizliği seven ancak erkekliğinden hiç bir şeyi feda etmemiş bir model bu.

 Maço tavırlar

Delikanlı ve dürüst olmayı maço tavırlarla örtüştürenler hata yapmakta. Kadına şu olmaz bu olmaz diyen değil onun haklarını kendi aleyhine de olsa savunan, doğrudan yana olan erkek kadınlar tarafından ilgi görüyor.

 Pahalı arabamla kız tavlarım

Karşıya kendini tek gecelikmiş gibi hissettirecek her türlü yaklaşım kadınların kaçınmasına neden olur. Özellikle günümüzde artan suç grafiği bu yaklaşımla da örtüştürülmektedir. Bu nedenledir ki ikili ilişkiler belirli bir düzeye ulaşmalı ve bunu sağlayacak adımlar atılmalıdır ki onun üzerine küçük zevkli otomobil gezintileri olabilsin. Yoksa izlenilen bir kaç videoyu baz alıp aracınızla bir genç kıza davette bulunmanızın neticesi linç edilmeye kadar gidebilir.

 Olmadığı birisi gibi hareket etmek

Yapılacak en büyük hatalardan bir tanesi de budur. Göründüğünüz gibi olamayacağınıza göre, o halde olduğunuz gibi görünmelisiniz.

Benzer Yazilar

Koton’dan Yeni Sezon Erkek Hırka Modelleri

Erkek Moda

Modayı Takip Ederken Sakın Bu Hataları Yapmayın

Herkes İçin, Herkese Hitap Eden VOSVOS Müzesi!

Editor

2017 Kışında Ön Plana Çıkan Renkler

Editor

Casual giyim nedir? Casual Giyim Önerileri

Editor

2016 Burberry Erkek Modası

Editor