Image default
Vajinalog + 18

Erkeklerin Kadın Cinselliği Hakkında Bilmediği 10 Şey

Cinsellik bir ihtiyaçtır. Bu ihtiyaçtan iki bireyin eşit şekilde doyuma ulaşması mutluluk vericidir. Bunun için erkeğin kadını iyi tanıması kadının da erkeği tanıması gerekmektedir. Bireyler Birbirlerini vücutlarını ve nelerden hoşlandıkları bildiği zaman mutluluk ile sonuçlanan Cinsellik yaşanır. Cinsellik hakkında erkeklerin bilmediği birçok nokta vardır. Partneriniz ile kusursuz ve mutlu bir cinselliği hayat için bilmeniz gereken ayrıntılar var. Erkeklerin kadın cinselliği hakkında bilmediği on altın noktadan bahsedecek olursak bunları şu şekilde maddeleyebiliriz birinci altın nokta kadınlar ön sevişmekten büyük oranda zevk alır. Partnerinizle uzun bir ön sevişme gerçekleştirin ki o da cinsel birleşme için istekli ve hazır olabilsin.

 

erkek-kadın

Erkeklerin kadın cinselliği hakkında bilmediği 10 altın noktadan bir diğeri ise kadınlar erkeklerden farklı olarak bir sevişme esnasında birden fazla sayıda boşalma anı yaşayabilirler. Bunun oluşabilmesi tabi ki partneriyle ilgili bir durumdur. Performansınızı yüksek tutarak partnerinizin birden fazla boşalmasını sağlayabilir ve daha mutlu bir cinsel hayatınız olabilir. Kadınlar aynı zamanda temizliğe de çok önem verirler. Bu nedenle sevişmeden önce günlük kişisel bakımınızı yapmalısınız. Şayet sigara kullanımı söz konusu ise ağız temizliğini de gerçekleştirmiş olmanız da fayda var.

ask

Erkeklerin kadın cinselliği hakkında bilmediği 10 altın noktadan biri de göğüs bölgesidir. Kadınlar göğüslerinin okşanmasından büyük haz duyarlar. Sizde kadınınızı sexe hazırlamak için onların göğüsleriyle ilgilenin, okşayın. Tüm bunları yaptığınızda partneriniz ilişkiye girmek için sabırsızlanacak ve sizi daha fazla arzulayacaktır. Bu sayede daha mutlu bir cinsel hayatınız olabilir. Sizde cinsel hayatınıza farklılık katmak istiyorsanız partnerinize yatakta küçük oyunlar oynayın ve ona bazı sürprizler yapın. Bu da sizin cinsel hayatınıza heyecan katar.

Benzer Yazilar

En Sık Görülen Erkek Cinsel Sorunları Nasıl Tedavi Edilir?

Ahmet DOĞDU

Sıkça Karşılaşılan Cinsel Fobiler Nelerdir?

Editor

Kadının İlişki İstediği Nasıl Anlaşılır?

Editor

Aşk Acısından Kurtulmanın 5 Yolu

Editor

Kate Upton

Ahmet DOĞDU

Adriana Lima

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz