Image default
FelsefErkek

Erkeklerin Kadınlara Sormadan Edemediği Sorular

Erkekler kadınlar gibi değillerdir, çok düz yaratılmışlardır aslında. Genelleme yapmak elbette yanlış olur fakat erkeklerin yapısına baktığımız zaman düz yaratıldıkları konusunda aksini söylemek yanlış olur. Erkekler her şeye hakim olamazlar, bir işe odaklanırlar sadece. Kadınlar öyle mi; ellerinden gelmeyecek iş yoktur. Beyinleri çok farklı çalışır kadınların; öncelikle unutmazlar, aynı anda birden çok iş gelir ellerinden. Erkekler düz yaratılmışlardır belli başlı konularda takıntıları vardır sadece. Kadınlarının kendilerine ait olduğunu bilmelerini böyle yaşamalarını isterler ve fazlasıyla kıskanırlar.

Neden Kıskanır Erkekler?

Erkekler sevdiği kadını paylaşamazlar başkalarıyla. Hiçbir erkeğe tahammülleri yoktur. Kadının hayatında ne kendisinden önce nede kendisinden sonra başka biri olsun istemezler. Hele erkekler ilişkiye başlamadan önce kadının hayatını mutlaka sorar, sorgular; sormasa bile bu onun için karın ağrısıdır elbet bir gün öğrenmek ister.

erkek-model-enfes

Erkeklerin merak ettikleri vardır. Bu merak bazen yanlış kararlara yol açsa da erkek bu merakını gidermeden ilişkide mutlu olamaz. Kadınlarına erkeklerin sormak istedikleri vardır. Klasiktir bu sorular sevgilisi olan her kadın bu sorularla muhatap olmuştur. Benden önce kaç sevgilin oldu, benden önce cinsel anlamda ne kadar ileri gittiniz, kaç yıl birlikteliğin vardı, en uzun ilişkin ne kadar sürdü, neden ayrıldınız vs. tarzı sorular erkek beynine işlemiştir. Bunları bilmek ister, hoşuna gitmeyecek tarzda cevaplar duysa bile. Başka merak ettiği yoktur erkeğin kıskanacak yer arar erkek. Neden ayrıldınız sorusunu da aslında safça bir şekilde sorar; kadının sevmediği, bardağı taşıran son damlayı öğrenip o hatayı kendisinin yapmaması için sorar.

sormadan-edemedigi-sorular

Aşık Erkekler

Aşkın gözü kördür fakat aşık olan erkeğin gözü bir o kadar daha kördür. Erkek severse hayatının merkezine alır kadınını. Öyle kolay ayrılmaz erkek. Çevrenize bakın ve düşünün kaç erkek nişan atmış veya boşanmak istemiş. Hep kadınlardan gelen bir talep olmuştur ayrılık. Erkeğin beyin dağarcığında ayrılık yoktur, vedalaşmaz erkek. Sevgiliye sorulacak aşk sorularıyla doludur kafası. Ağzını arar kadının neleri sever, nasıl mutlu olur bunun peşindedir erkek. Siz kadınlara çok soru soruyorsa erkek vardır bir planı, bir sonraki görüşmenizde öğrenirsiniz ne olduğunu.

Benzer Yazilar

Erkeklerde Tahammül Edilemeyen 5 Davranış

Editor

Ünlü Kadınlar Türk Erkekleri Hakkında Ne Düşünüyor

Ahmet DOĞDU

Kahvehane

Ahmet DOĞDU

Kızlarla Nasıl Sohbet Edilir? Ne Konuşulur?

Editor

Erkek Burçları ve En Belirgin Özellikleri

Ahmet DOĞDU

Kız Babası

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz