Image default
FelsefErkek

Erkeklerin Kadınlara Sormaktan Çekindikleri Sorular

Erkekler kadınlara dair pek çok şeyi merak etmelerine rağmen bazı konularda cesur davranıp bu meraklarını giderecek soruları soramamaktadırlar. Bu sorular için erkeklerin kadınlar sormaktan çekindikleri sorular şeklinde bir sınıflama yapılırsa, ilk sırada kadınlara ait regl dönemleri yer almaktadır. En çok bu konu ile ilgili soru soramayan erkekler burada kadınların mahremiyetine girmiş olma endişesi yaşamaktadırlar. İkinci olarak da mastürbasyon konusu ile ilgili soru sorulamamasıdır. Yine aynı şekilde özel alana girme kaygısı ile erkekler soru sormaktan çekinmektedirler.

erkekleri-merak-ettigi-seyler-nerler

Özel alana girme endişesi taşımamalarına rağmen erkeklerin kadınlar sormaktan çekindikleri sorular arasında neden kadınların çok fazla ayakkabı sahibi olduğu yer almaktadır. Aslında kadınların da cevabını bilmediği bu sorunun kadının doğası gereği bu şekilde bir arzuya sahip olduğu gayet net görülmelidir. Yine neden bu kadar çok giysi sahibi olduklarını da sormaya çekinmektedirler ve bakımlı, şık kadınları seven erkeklerin böyle bir soru sormaları da pek anlamsız olmaktadır.

Yine özel alanla ilgili olan ve belki de birçok erkeğin bakışlarını üzerine toplayan dolgulu sutyenler de merak konusudur. Bu konu ile ilgili erkeklerin kadınlar sormaktan çekindikleri sorular dolgulu sutyen olduğunu bilmediğimi mi sanıyorsun, sutyenin de dolgu var mı şeklindedir.  Onları meraktan kurtarmak için bu sutyenlerle bayanların kendilerini daha güvende hissettiklerini ve ne yaşanırsa yaşansın göğüslerin bu şekilde koruma altına alındığını söylemek yerinde olacaktır.

Benzer Yazilar

Burçlara Göre Kadınların Aşk Hayatları

Uzun Boylu Erkeklerin Yaşadığı 5 Sorun

Ahmet DOĞDU

Kahvehane

Ahmet DOĞDU

Kadınların 5 Acımasız İntikam Planı

Ahmet DOĞDU

Erkek İçin Kadın Sadece Güzel Mi Olmalı ?

Ahmet DOĞDU

İlişkide Yapılmaması Gerekenler

Yorum Yaz