Image default
Genel

Erkeklerin Kadınlarda Beğendiği İç Çamaşırları

Erkeklerin Kadınlarda Beğendiği İç Çamaşırları

Bir erkeğin dikkatini en kolay çekme yöntemlerinden biridir seksüellik fakat tabi ki yerinde ve dozunda. Sizde eşiniz ile duygu dolu bir gece yaşamaya karar verdiyseniz ya da özel gününüzü böyle taçlandırmak istiyorsanız size yakışacak bir renk seçin ve birlikte erkeklerin kadınlarda beğendiği iç çamaşırlarından seçim yapalım.

Tanga; tanga kadın vücudunun en özel bölgelerinden biri olan popo bilgesini olağandışı seksiliğe kavuşturan ünlü iç çamaşırlarındandır. Kalçalarınız eğer toplu ve tabiri caiz ise kapa parantez gibi ise kesinlikle tercih etmeniz gerekenlerden birdir. Erkeklerin kadınlarda en beğendiği iç çamaşırları arasında ilk sırayı belki de zorlayabilir.

erkeklerin-kadinlarda-begendigi-ic-camasirlari

Büstiyer ve jartiyer; kadın vücudunu gerçekten çok daha seksi gösteren bir diğer çamaşırlardan ikisi debüstüyer ve jartiyerlerdir. Bel bölgenizden ipliklerle sıkılan ve kalçalarınızı ortaya çıkaran farklı desenler ya da seksi bir tonda biçimlenmiş çorap ile farklı ve ağır ağır ilerleyebilecek bir gece geçirebilirsiniz.

erkegin-begendigi-ic-camasirlari

Vücut çorabı; son zamanlarda en popüler iç çamaşırlarından biridir vücut çorabı. Aynı zamanda çok da ilgi çekici. Özellikle özel gecelerinizi daha da özel kılmak istiyorsanız bu seçeneği kullanabilirsiniz. internet üzerinden araştırdığınızda birçok iç çamaşırı sitesinde farklı modellerini bulabilirsiniz. Üstelik üzerinizden çıkartmanıza bile gerek yok. Tüm vücudunuzu sarıyor ve daha hoş bir fizikte görünmenizi de sağlıyor. İlgi çekmenin en kolay ve sıra dışı olanaklarından biri.

vücut-corabi

Fantazi kostümler; özellikle uzun süren ilişkilerde standartlaşma olması çok normal ama bunun için bir şey yapmıyor olunması hiç normal değil. Sizde eşinizin nasıl şeylere zaafı olduğunu ya da nasıl dikkatini çekebileceğinizi biliyorsanız buna uygun kostümlerden satın alabilirsiniz. Nuel anne, hemşire, sekreter, liseli kız aklına gelebilecek her şey ile kendinize farklı bir gecenin kapısınız açabilirsiniz. Erkeklerin kadınlarda en beğendiği iç çamaşırları derken en etkileyici ve unutulmayacak geceler yaşatacak olmalı gerektiğini aklınızdan çıkarmayın.

kadınlarda-seksilik

Benzer Yazilar

Güçlü Bir Kadını Etkilemenin 5 Yöntemi

Ahmet DOĞDU

Ünlülerin En Çok Tercih Ettikleri Tatil Yerleri

Editor

Erkeklerde Hoşlanma Belirtileri Nelerdir?

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Gözünde Futbol Oynayan Kızlar

Ahmet DOĞDU

Şekliniz, Yüz Tipiniz ve Saç Durumunuz!

Ahmet DOĞDU

Kadınları Etkileyen Kokular

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz