Image default
Genel

Erkeklerin Kadınlarda En Çok Beğendiği Özellikler

Erkekler sevgililerinden ya da eşlerinden göreceği ilginin yanında bazen geçmişten gelen tavırlar, yetişme şekli ya da hayal ettiği ne ise onu görmek isterler. Bu durumda erkelerin kadınlarda görmek istediği özellikler mevcuttur. Bu özelliklere bakacak olursak:

en-cok-begenilen-kadin-ozellikleri.jpg

Her erkek anneye bir nebze düşkündür. Böyle olunca erkek sevgilisinden şevkatli, merhametli ve anaç bir tablo çizmesini isster ve bu özelliğini sever.

Erkeklere biçilen evin reisi rolü onlarda güçlü imajını önplana çıkarmıştır. Evde ondan güçlü ve metanetli birinin olmasını istemezler çünkü güç paylaşımı onlarda sıkıntıya neden olacaktır. Bu yüzden erkekler güçlü olmayan ya da kendini güçlü göstermeyen kadınları sever.

Erkekler neşeli kadınları severler hele bir de onları eğlendirdiniz mi size hayran kalırlar. Ama bunu mümkün mertebe başbaşayken yapmalısınız kalaabalık ortamda sizin o şekilde davranışlarınızdan rahatsız olurlar. Kısa söylemek gerekirse erkeler neşeli kadınları severler.

erkeklerin-en-cok-sevdigi-kadin-ozellikleri-nelerdir.jpg

Genel anlamda erkekler saf güzelliği severler. Aşırı makyaj, süs vs. sevmezler onun için sade ama güzel olmak erkeğin kadınlarda beğendiği özelliklerdendir.

Erkeklerin kadınlarda aradığı özellikler arasında güven ön sıradadır. Her iki tarafta güven çerçeçvesinde ilişki yürüttüğü takdirde hiçbir sorun kalmayacaktır. Güben meselesi sadece erkeklerin kadınlardan aradığı bir özellik değil, kadınlarında erkeklerde aradığı ilk özelliklerdendir.

Bildiğiniz gibi kadınlar ilgi ve şımartılmaktan hoşlanırlar. Özel günlerde özel hissetirilmek en çok beğendikleri şey. Ama erkeklerde şımartılmayı çok sever. Onu över ve olumlu özelliklerini birilerinin yanında sıralarsanız işte bu özelliğinizle onu mest edebilirsiniz. 

Erkekler kadınlarda mantık ve zekaya önem verir. Kendini koruyacak, savunacak bir kadın profili erkeğin kadında aradığı özellikleriden bir diğeridir.

en-cok-guzel-bulunan-kadin-ozellikleri.jpg

Erkekler her şeye evet, tamam, olur diyen kadınları sevmez. Kendinize ait bir duruşunuz bir fikriniz olsun. Asil kadın profili erkeğin istediği bir modeldir.

Kadınlar erkeğin yanında rahat etmeli. Dilediği gibi davranmalı bu erkeğin kendini iyi hissetmesini sağlayacaktır. 

Olmazsa olmazlardan biri erkekler tutkulu, gerçekçi ve mutlu aşk yaşayan kadınları sever. 

Erkeklerin kadınlarda aradığı bu özellikler aslında genel anlamda kadınlarda olan özellikler olmakla birlikte ekstra bir çaba harcamadan mutlu oluncabileceğini göstermektedir. 

Benzer Yazilar

Şık Görünmek İçin Marka Giymek Şart Mı?

Erkeklerin Hayalindeki Dünyaca Ünlü 10 Kadın

Ahmet DOĞDU

Hollywood Oyunculukta Yeni Bir Dönem mi Başlatıyor? Filmlerde Güçlü Kadın Karakterleri – 2

Ahmet DOĞDU

Kadınların 5 Acımasız İntikam Planı

Ahmet DOĞDU

Kadınsız Erkekler Kitabı Üzerine

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Playstation Tutkusu

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz