24.9 C
Istanbul, TR
Cuma, Haz 21, 2019
FelsefErkek

Erkeklerin Kadınlarda En Çok Etkilendiği Özellikler

Bilimin üzerinde çalıştığı konulardan bir tanesi de insan psikolojisidir. İnsan ilişki ve etkileşimleri konusunda da birçok araştırma yapılmaktadır. ”Bir erkek kadında en çok nelerden hoşlanır?” sorusuna da cevap arayan bilimin ortaya koyduğu bazı gerçekler vardır. Bu gerçekleri şöyle sıralayalım.

Daima Gülümseyin

Erkekler somurtkan ve mutsuz kadınlardan hoşlanmazlar. Erkeklere daha çok sürekli gülümseyen ve pozitif kadın daha etkileyici gelmektedir. Mutluluk göstergesi olan gülümseme her insanın olduğu gibi erkekler içinde oldukça çekici bir özelliktir.

Özgüvenli Olun ve Kendinizi Sevin

Özgüveniniz ne kadar yüksek olursa erkekler o kadar etkilenecektir. Sorunlu bir insanla kimse uğraşmak istemeyeceği gibi erkeklerden bu tip kadınlardan kaçacaktır. Erkeklerin yanlarında özgüveni yüksek bir kadın olduğunda hayallerine daha çabuk ulaşabileceğini düşünmektedirler.

Ona Yemekler Pişirin

”Erkeklerin kalbine giden yol boğazından geçer.” sözü oldukça doğrudur. Erkekler kendilerine yemek pişiren kadınlardan oldukça etkilenmektirler. Özellikle ona özel bir şey pişirilip, ellerinizle ona yedirmenizden çok hoşlanacaktır.

Bakımlı Olun

Bakım için para düktüğünüzden yakınsalar bile bakımlı olmaktan vazgeçmeyin. Abartılı makyajdan hoşlanmasalarda her zaman güzel kokan kadınlardan etkilenmemeleri mümkün değildir. Bakımlı kadın olmak her zaman tercih sebebi olmanızı sağlayacaktır.

 

Her Zaman Cazip ve Çekici Olun

Cinsel yaşamınızda baştan çıkarıcı olsanız bile erkekler aslında imalı bakışlar ve imalı sözlerden de oldukça etkilenmektedir. Ayrıca onlar için seçeceğiniz özel iç çamaşırları da baştan çıkarıcı olacaktır. Yalnızken özel hitaplarla seslenmeniz erkekleri çok etkileyecektir.

Ona Saygı Duyun

Her ilişkinin olmazsa olmazı saygıdır. Erkekler karşı cinsten saygı beklerken kişisel sınırların da korunmasını,saygı duyulmasını beklemektedir. Yani bir erkek bireysel olarak zaman ayırdığı habilerinden, ilgi alanlarından ve arkadaşlarından vazgeçmek istememektedir.Bu saygı duymayan kadın zamanla erkeğininde saygısını kaybetmektedir.

Benzer Yazilar

Uzun Süreli İlişkilerde Karşılaşılan Problemler

Yeni Bir işe ilk Adım

Ahmet DOĞDU

Şiir Seven Erkekler 1-0 Önde

Editor

Kadın Erkek ilişkileri

Ahmet DOĞDU

Kadınların Hayır Diyemeyecekleri Bir Erkek Olmanın 10 Sırrı

Editor

Kızlara sorduk: Aldatmanın sınırı nedir?

Ahmet DOĞDU