Image default
Genel

Erkeklerin Kadınlarda İlk Baktığı Yerler

Erkekler kadınların neresine bakar sorusu, kadınların aklını sıklıkla kurcalamaktadır. İlk buluşmalarda kadınlar erkekleri etkileyebilmek için onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için de bu tür konuları merak edebilmektedir. Erkeklerin kadınlarda ilk baktığı yerler ile ilgili ilk sırayı alan bölgeleri sizin için paylaşıyoruz.

Gözler

Erkeklerin bir kısmı ilk görüşte aşkın olabileceğine inanmaktadır. Bu yüzden göz göze bakışmak ve ta gözlerin içine işleyen bakışlar atmak oldukça önemlidir. Bundan dolayı da gözler erkeklerin bir kadında ilk baktığı yerlerdendir. Güzel ve anlamlı bakan gözler her erkeğin ilgisini çekmektedir.

Göğüsler

Erkeklerin kadında en sevdiği yerler arasında göğüsler ilk sırayı almaktadır diyebiliriz. Diğer bölgelerden açık ara önde olan göğüslerin erkekler için her zaman cinselliği çağrıştırdığı düşüncesi de yanlıştır. Güzel ve biçimli göğüsler erkeklerin hayır diyemeyeceği bölgeler arasındadır ve her erkek kadında ilk olarak gözlerini göğüslere kaydırmaktadır.

kadinlarin-neresine-bakarlar

Dudaklar

Dolgun ve biçimli dudaklara sahip olan kadınlar diğer kadınlardan her zaman bir adım öndedir. Bunu sağlayan da tabi ki erkeklerdir. Çünkü erkeklerin kadında en sevdiği ve ilk baktığı yerler arasında dudaklar da vardır. Güzel, pürüzsüz, dolgun ve biçimli dudaklar erkekler için önemlidir.

Bacaklar

Erkekleri oldukça fazla çeken bacaklar, uzun ya da kısa olması konusunda değil düzgün ve biçimli olma konusunda erkekler tarafından beğenilmektedir. Uzun bacak seven erkekler fazla olsa da erkek için en önemli şeylerden biri bacakların düzgün ve çok ince ya da çok kalın olmamasıdır. Vücut bütünlüğü için oldukça önemli olan bacaklar, erkeklerin kadında ilk baktığı yerler sıralamasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Saçlar

Güzel ve bakımlı saçlar erkeklerin fazlaca baktığı yerler arasındadır. Saçın uzun ya da kısa olması pek de mühim değildir. Temiz, bakımlı ve doğal saçlar erkeklerin dikkatini çekmektedir.

Kalçalar

Türk erkeğinin kadında baktığı ilk yer tabi ki de kalçalardır. Erkeklerin büyük çoğunluğu kadınlarda ilk olarak kalçalara baktığını itiraf etmiştir. Kadınların hiç fark etmediği anlarda kalçalarına göz kaydıran erkekler, biçimli ve kıvrımlı kalçaları her zaman tercih etmektedir.

Benzer Yazilar

Bana Sevgilini Söyle Sana Hediyeni Söyleyim

Ahmet DOĞDU

Gülmek Hakkında Bunları Biliyor Musunuz

Editor

Yapay Zekâ Geliyor Mesleğiniz Tehlikede mi?

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Evlilik Kararını Etkileyen 5 Faktör

Editor

Erkeklerin Can Düşmanı: Anne ve Eş Arasında Kalmak

Her Erkeğin Hayalindeki 5 Otomobil

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz